Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kérnek segítséget...

Miért nem kérnek segítséget azok, akiknek pokol az életük, és van kiút?

Figyelt kérdés

Mindig van választás, és vannak jogvédő szervezetek.

Ha elviselhetetlen a férjed, feleséged, gyereked fordulj a rendőrséghez. Azon lehet segíteni aki segítséget kér.

Ha meguntad, hogy a gyereked életveszélyesen fenyeget, jelentsd fel!

Indokolt esetben adnak távoltartást, amit ha megszeg AZONNAL elviszik 72 órára. Ha újra visszamegy, 30 nap fogda. Nem kell ebből lelki ügyet csinálni.

Nem kénytelen senki ezt tűrni, mindenkinek megjár a nyugodt élet.


2023. máj. 17. 11:14
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, remélem törlik a kérdésedet, mert ez színtiszta provokáció, semmi több.


Nem bullsh.teket írunk, hanem a valóságot!, de te valami kib.tt álomvilágban élsz, ahol minden egycsapásra megjavul. Hápersze :D

2023. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
#20 Újra végigolvastam a hozzászólásokat, senki nem írt ilyeneket, mint amiket te említettél. Úgyhogy felteszem a kérdést: te most kivel beszélgetsz? Mert nem az itt kommentelőkkel, az biztos.
2023. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
22-es, egycsajt engedd el, ő itt gyakorin minden témában szakértőnek gondolja magát és mindenhol bebizonyítja, hogy nem ért semmihez
2023. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem a rendőrségre segítséget kérni, feljelentést tettem, mert azt mondták anélkül nem tudnak semmit kezdeni velem. Kértem távoltartásit, elutasították, hogy nem indokolt. Viszont behívták a párom kihallgatásra. Ami utána történt, azt nem írom le.
2023. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%
#24 Pedig az lenne ám az igazán tanulságos.
2023. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
100%
20, ennek az oldalnak az eredeti célja tökéletes. Ami nem az, hogy bárki ideböföghet bármit, ami adott esetben pont úgy tud ártani, mint egy támogató jó tanács segíteni. Az ilyen provokatív, szándékkal a bajba jutottakba még egyet rúgni akaró, szánalmas kérdéseket pedig azonnali hatállyal törölni kellene. Bár a több mint húsz, a valóságot tökéletesen leíró válasznak pedig helye van, hogy senki ne ringassa magát illúziókba. Valós segítségre nem számíthat az olyan, akinek a közvetlen környezete ezt nem tudja vagy akarja megadni. Belső izomzat, eszközök meg a többi blabla az általad oly sokat emlegetett "kiterápiázott" álomtársadalomban hasznos, az említett valós vészhelyzetekben válaszként szomorúan megmosolyogtató.
2023. máj. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legközelebbi barátnőm 6 évig volt együtt a Párjával. Gyerekkorom óta ismerem. Mindent megosztunk, megbeszélünk egymással, voltunk közös programokon, jó párszor nyaraltunk együtt is, és soha meg nem fordult volna a fejemben, hogy a négy fal között a barátnőmet üti-veri. Pedig így volt, csak senki nem tudott róla.

És tudod hogy miért nem tudtunk róla? Mert amikor először ki lett hívva a rendőrség, akkor azt mondták a barátnőmnek, hogy ok nélkül nem vernek meg senkit. És ez, meg nyilván amiket a csávó elhitetett vele, azért nem szólt, csak tűrt. Na ennyit a rendőrségtől.


Plusz a bántalmazók kifelé nagyon mást mutatnak, mint amilyenek otthon a négy fal között. Mondom, nekem meg se fordult volna a fejembe, hogy mik történnek otthon. Se egy összeszólalkozás, se egy beszólás, a csávó mindig előzékeny volt, udvarias, türelmes, és sokszor voltam titkon féltékeny, hogy ők milyen jól megvannak. Aztán a színfalak mögött meg volt verés, verbális bántalmazás, megalázás, késsel fenyegetés, stb.

2023. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%

#27 Szegény barátnőd... :( Engem apám vert kiskoromban, kifelé ő is a rendes, jófej csávót mutatta, így amikor felnőttektől próbáltam segítséget kérni, senki nem hitt nekem. Nem hitték el apámról, hogy tényleg képes lenne bárkit megütni. Egyszer a rendőrséget is hívtam, mert annyira elborult az agya, azt a választ kaptam tőlük, hogy ezért nem jönnek ki, próbáljuk meg egymás között megoldani a problémát, jó?


Szóval ennyit a 'csak szólni kell a rendőrségnek' szintű rózsaszín ábrándozásokról.

2023. máj. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, ha neked tennék fel ezt a kérdést, te mit válaszolnál rá, kedves kérdező?
2023. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 29-es, nézd meg mi a véleményére erről, az előző oldalon megtalálod...
2023. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!