Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kérnek segítséget...

Miért nem kérnek segítséget azok, akiknek pokol az életük, és van kiút?

Figyelt kérdés

Mindig van választás, és vannak jogvédő szervezetek.

Ha elviselhetetlen a férjed, feleséged, gyereked fordulj a rendőrséghez. Azon lehet segíteni aki segítséget kér.

Ha meguntad, hogy a gyereked életveszélyesen fenyeget, jelentsd fel!

Indokolt esetben adnak távoltartást, amit ha megszeg AZONNAL elviszik 72 órára. Ha újra visszamegy, 30 nap fogda. Nem kell ebből lelki ügyet csinálni.

Nem kénytelen senki ezt tűrni, mindenkinek megjár a nyugodt élet.


2023. máj. 17. 11:14
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok. Mikor tettem a feljelentést, én is megkaptam lenézően a rendőrfőnöktől (épp bent volt az irodában és hallgatta ahogy veszik fel a vallomásom), egyszercsak odaszólt, hogy"na ezért nem kell ilyenekkel összeállni" Közben kifelé mi is álompár voltunk, szüleim, barátaim imádták és engem is a tenyerén hordozott az első évben. Persze, nem kell ilyenekkel összeállni... hát köszi.
2023. máj. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
84%
Sokan azért "rugdossák" az amúgy is bajban levőket, mert e nélkül ők maguk is nagyon szerencsétlennek éreznék magukat, az áldozatokhoz képest meg kevésbé érzik ezt, legalább is rövid időre. Szóval lehet, hogy a kérdező is eléggé rosszul van, és nincs kibe rúgjon. Úgyhogy tartsuk oda a másik orcánkat is, hogy neki jobb legyen. :-D
2023. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
100%
#31 Én úgy kerültem ilyen helyzetbe, hogy össze sem álltam vele. Egy munkahelyen ismerkedtünk meg, bepróbálkozott nálam, nem akartam vele randizni, mert tudtam, hogy balhés. Ezen húzta fel magát és innen indult egy pokoli időszak. És erre meg tudod mit mondtak? Persze, hogy azt, hogy akkor miért utasítottam vissza, tudhattam volna, hogy ezen bepöccen... Szóval, ha visszautasítod, te vagy a hibás, ha összeállsz vele, te vagy a hibás....
2023. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
100%
33# ez de érdekes és szomorú egyben! Hihetetlen, ahogy bírnak reagálni...
2023. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség akkor intézkedik, amikor már vér folyik. A magyar jó egy nagy kalap szr.
2023. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
100%
jog **
2023. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:

Hülyeséget beszéltek.


Súlyos.

2023. máj. 19. 08:32
 38/60 anonim ***** válasza:
100%
#37 Te mész szembe az autópályán.
2023. máj. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem úgy gondolni, hogy a kérdező csak trollkodik vagy a saját álomvilágában él. Csak ismételni tudom magam, keress fel pár áldozatot és kérdezd meg őket miért nem kértek segítséget. Aki már meghalt annak pedig a családját kérdezd meg miért nem segítettek, miért nem vették észre, hogy baj van? Menj be a rendőrségre és kérdezd meg őket az eljárásról. Nem tűnik fel, hogy itt egyedül te ülsz fordítva a lovon? Ha ennyien nem tudunk meggyőzni a hülyeségedben akkor győződj meg róla magad. Nem itt kell kérdezősködni. De egyébként ha tudsz olvasni és értelmezni amit sokan írtunk, akkor láthatod, hogy vannak itt ÁLDOZATOK is, valós történettel. Ők is csak hülyeséget írtak?
2023. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok bántalmazó kapcsolatban, a szüleim balhésak, de sosem volt fenyegetve a testi épségem.

De megtanultam, hogy akkor kérjek segítséget, ha valóban adnak.


Ha a rendőrséget hívom, akkor kijönnek, de nem csinálnak semmit. Ha valami családi jogi szervezethez futok, akkor várólista van, és senkinek nem egy életcélja az, hogy anyaotthonban nevelje fel a gyerekét, ahonnan bármikor kitehetik a szűrét (jó formán hajléktalanoknak tekinthetők azok a nők a gyerekeikkel együtt).


Nézzük csak milyen lehetőségek vannak még?

2023. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!