Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rendszerető emberek azt...

A rendszerető emberek azt gondolják, hogy a rendszeretéstől hasznosabb emberek lesznek?

Figyelt kérdés

Szerintem nevetséges, amikor egy szülő a heti háromszori porszívózást várja el a gyerekétől, és ha egy könyv a földön van, azt a helyére kell rakni. És minderre az az érve, hogy "nem élünk rendetlenségben".


Az ilyen szülők azért csinálják ezt, mert semmilyen hasznot nem tudnak felmutatni a társadalom számára, ezért azt gondolják, hogy az otthonukban való renddel több hasznuk van a társadalom számára, mint akiknek nincs az otthonukban rend?


2023. ápr. 8. 12:29
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

#29


Te, hisz betegesen védesz valakit, aki betegesen fennakad azon, hogy csak heti egyszer van egy szoba kitakarítva.

2023. ápr. 8. 19:56
 32/51 anonim ***** válasza:
81%
A jó édes anyádról beszélsz, nem, kis sz@rputtony? Az akar rávenni, h porszívózz...🖕
2023. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

"Most heti egyszer kell takaritanod, vagy haromszor?"


Sehányszor nem kell kitakarítanom, egyedül élek. Nem kell beszopnod az itteni provokatőrök kitalációit.

2023. ápr. 8. 20:58
 34/51 anonim ***** válasza:
87%
Na, akkor meg mi a baj? Nincs problema! Egyedul ugy elsz, ahogy akarsz.
2023. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Semmi probléma nincs, kérdést tettem fel emberek viselkedésével kapcsolatban. Sokra nem jutottam, mert csak olyanok válaszoltak, akik a vizsgálódásom tárgyát képzik. Ők meg nyilván elfogultak magukkal kapcsolatban.
2023. ápr. 8. 21:02
 36/51 anonim ***** válasza:
31%
Sokan a ló túlfelére esnek amúgy is takarítás tekintetében.
2023. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
81%
35. Nem jutottál sokra, mert az emberek általában ki szokták rendesen takarítani a lakásukat, te meg ezt nem vagy képes felfogni. Csak azt nem értem, hogy ez téged miért zavar ennyire. Ha egyedül élsz, nem mindegy neked, hogy ki hányszor porszívózik a saját házában, ha nem neked kell? Ráadásul haszontalanak nevezni egy olyan embert, aki rendet tart a lakásában, szerintem elég nagy baromság. Valami csak felbosszanthatott, ha ennyire ki tudsz akadni ezen.
2023. ápr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

Igen, felbosszant elég sok minden. Például az, hogy nagyon sok szülő értelmetlen dolgokat vár el a gyerekétől, majd ha a gyerek nem akarja megcsinálni, akkor egy lusta dög lesz. A többi hasonló mentalitású szülő meg egyetértően bólogat.


Ezek a szülők azzal az értelmi fogyatékossággal rendelkeznek, hogy nem képesek megérteni, hogy az értelmetlen utasításainak ignorálása nem feltétlenül jelent lustaságot.

2023. ápr. 9. 15:36
 39/51 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az a véleményem, hogy rendet tartani, takarítani, az az alapvető emberi minimum.Ettől senki nem lesz hasznos, ez az alap.Viszont aki ezt nem teszi, az az én szememben nem ember.

Tapasztalataim szerint a putris, rendetlen alakok az élet minden területén pont olyan senkik, semmiben nem tudnak az én elvárásaimnak megfelelni.

2023. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont az a tapasztalatom, hogy az ilyen kenyszeres rendrakók azok, akik a munkahelyeken is a HR-es meg egyéb pozíciót látják el, vagyis akik csak más emberek ellenőrizgetésére alkalmasak.
2023. ápr. 9. 16:15
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!