Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A rendszerető emberek azt...

A rendszerető emberek azt gondolják, hogy a rendszeretéstől hasznosabb emberek lesznek?

Figyelt kérdés

Szerintem nevetséges, amikor egy szülő a heti háromszori porszívózást várja el a gyerekétől, és ha egy könyv a földön van, azt a helyére kell rakni. És minderre az az érve, hogy "nem élünk rendetlenségben".


Az ilyen szülők azért csinálják ezt, mert semmilyen hasznot nem tudnak felmutatni a társadalom számára, ezért azt gondolják, hogy az otthonukban való renddel több hasznuk van a társadalom számára, mint akiknek nincs az otthonukban rend?


2023. ápr. 8. 12:29
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
79%

Atlag 2 naponta porszivozok, mert utalom a port. Rendszereto vagyok, mindennek megvan a helye es igyekszem hasznalat utan visszatenni a dolgokat. Igy kevesebb idom megy el nagytakaritasra, nincs kupi, nem eg a pofam, ha varatlanul beallit vki hozzam, minden attekinthetobb. Nem hiszem, h hasznosabb tagja vagyok a tarsadalomnak, a sajat eletemet konnyitem meg ezzel.

Szoval nekem nem extrem a heti harom alkalom.

2023. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

#21


A 9-es válaszolónak is heti legalább háromszor takarít, csak ő ezt letagadja, sőt extrémnek nevezi. Nem szánalmas?

2023. ápr. 8. 15:21
 23/51 anonim ***** válasza:
90%
2 kutyám van, ezért 2 naponta porszívózok. Nem érzem magam se rend-, se tisztaságmániásnak, és cseppet sem érdekel, hogy mások hogyan és milyen időközönként takarítják az otthonukat.
2023. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
94%

A rendszeretővel semmi gond, én is szeretem.


A rendmániás ember ellenben a halálom, és nem vagyok hajlandó együtt élni olyannal, akinek az sem mindegy, miként áll a polcon a könyv. Igen, éltem ilyen szülővel, egy rémálom volt minden nap, és minden szrért üvöltött, de olyan apróságokért, amin értelmes ember nem akad ki.

2023. ápr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
33%
Heti 3 porszívózás nem sok, annyiszor én porszívózok, de nem ordítok azon, hogy úristen, a tollat 5 cm-rel odább tetted - mint velem üvöltöttek otthon.
2023. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
89%

Ne hisztizz, hanem porszívózz fel, ha anyu azt mondja.

Ezt kicsit túltoltad, normális embernek igénye van a rendre és tisztaságra, nem társadalmi hasznosság kérdése, hanem igényesség

2023. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
93%

Tinikent en is bele akartam halni egy-egy mosogatasba meg takaritasba, szoval tudom milyen ez…

De visszatekintve annyira nevetsegesen viselkedtem, mert a minimumot vartak el tolem a szuleim es meg amiatt is hisztiztem.


Te is ezt csinalod epp es nagyon szanalmas. Szerintem csak csendben csinald a dolgod, hogy kesobb ne kelljen ugy szegyenkezned a viselkedesed miatt, mint nekem :)


Amugy a heti 3 porszivozas szerintem olyan atlag, nem? Nem tudom, mert nalunk mar 7 eve naponta kell, benti kutya miatt. Nem is emlekszem milyen volt elotte, olyan regen csinaljuk 😂

Aztan kepzeld el, nem halunk bele, pedig dolgozo szulok vagyunk es meg az 5 eves kisfiam is nagyon szivesen besegit!!


Ha neki megy, neked is 🙈

2023. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:

#27


Az, hogy te is ilyen elcseszett, szar emberré váltál, nem jelenti, hogy az én viselkedésem a nevetséges.

2023. ápr. 8. 19:03
 29/51 anonim ***** válasza:
90%

Te nem vagy kepes felporszivozni, szoval nem is tudom ki itt az “elcseszett szar ember”

🤣🤣🤣

2023. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
91%
Miután anyád kitakaríttatta veled a házat, szóljál neki, hogy a mocskos szádat is mossa ki szappannal, mert ez a stílus valami borzalmas.
2023. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!