Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi zsebpénzt adtok egy...

Mennyi zsebpénzt adtok egy tizenkettedikesnek?

Figyelt kérdés
Nálunk heti hétezer, de kevesli. Kaját kap, ha otthon van, tud enni.

2023. febr. 13. 09:49
 51/97 anonim ***** válasza:
12%
#46.Olvass feljebb, szerintem a 33-asnak címeztem és valószínűleg elírtam.(hozzátenném, az a 80 ezer Ft-os bér bőven kimeríti a kihasználás fogalmat, elég szomorú hogy itthon ez tendencia)
2023. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
10%

#49.Arra egyikőtök sem válaszolt, hogy akinek nincs rá anyagi kerete az miért vállal gyereket...

Igen aranyos a baba, csak amikor eléri a 14-15 éves kort, amikor a legfontosabb lenne szocializáció folyamatában, nem tud elmenni a kortársaival beülni valahova, kiélvezni az életet.

Nyilván ez teljesen felfoghatatlan egyes szülöknek, mert 30-40 évvel ezelőtt is 7-8 gyereket vállaltak a semmibe, nélkülöztek és ez vált a normálissá.

2023. febr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
91%

51!


33. vagyok.

1, Nem kötelező a felsőoktatás, nem mindenkinek megy és nem mindenkit érdekel.

2. A drága gyermek, ha tovább szeretne tanulni a felsőoktatásban, akkor nyugodtan meg is tehet érte mindent, mint pl TANUL, hogy államilag finanszírozottra kerüljön be.

3. Átlag egyetem/főiskola mellett a kisherceg/hercegkisasszony nyugodtan dolgozhat

2023. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
85%
Hát, nekünk messze nem 400E/főre jön ki a keresetünk hála Istennek, ennek többszöröse, de egyik gyerekemnek sem jutott még eszébe heti szinten ennyit járni szórakozni. Nekem sem, férjemnek sem. Töredékét nem költjük el annak, ami egyesek szerint "alap" és "normális" lenne. Ettől még vannak barátaink, a gyerekeknek is szociális élete.
2023. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
81%

52!


Kérlek áruld el nekem a jó ő heti lottó számokat, hiszen nyilván a jövőbe látsz, ah tudod, higy 18 év múlva milyen lesz az anyagi helyzeted. Te pl biztosan tudtad azt is, higy Ukrajnában háború lesz és az energia árak horribilis magasságba fognak emelkedni.

A tizenévesek nem kell beulnie naponta sehova, mehet haza a haverokkal, vagy mehet ő a haverokhoz. Ha szerinted csak pénzzel lehet szórakozni, ritka fantáziátlan lény vagy

2023. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
14%

#53.

1.Azért nehéz 20-30 éve lesz ha nem szerez valami komolyabb végzettséget, ez már most leszűrhető.

2.Bekerül, és az albérlettel mi a helyzet? Én a felsőoktatásban tanulok, az ösztöndíj max 2 heti kajára elég, nem hogy bérleti díjra.(a kollégium szociális alapon kerül kiosztásra, szóval esélyed nincs)

3.Képzésfüggő, megnézem hogy valaki orvosi vagy mérnöki képzés mellett hogy tanul úgy hogy beférjen az állami 9 félévben...

2023. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
98%
#51 azt hittem nekem szólt. Szeretem az a 80 ezer bőven elég egy tanulónak 2 heti munkára. Pláne úgy, hogy tanuló.
2023. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
81%

#54.Ezt úgy hívják felelősség, de mindent megkaphatnak amit kérnek.

Ruhát, ha kell alkalmi szórakozást, és nem kell megszakítaniuk valószínűleg a tanulmányaikat azért mert nem tudják őket finanszírozni. Összesítve, ha ennyi szülői forrásuk van nem kell nélkülözniük az biztos.

Erről szól a fő dolog, nem heti 7 ezer Ft-ról.(amit még mindig nem tudunk mire költhet el)

2023. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
78%

A szakmák után két kézzel kapkodnak. Egy jobb asztalos vagy burkoló többet keres mint egy orvos.


Többen is vehetnek ki albérletet, aki rászorul, az meg kap kolit. Egyébként sem muszáj az ország másik végébe menni egyetemre.


Aki nem tudja elvegezni ennyi idő alatt az egyetemet, az nem oda való.

2023. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
85%
*szerintem
2023. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!