Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi zsebpénzt adtok egy...

Mennyi zsebpénzt adtok egy tizenkettedikesnek?

Figyelt kérdés
Nálunk heti hétezer, de kevesli. Kaját kap, ha otthon van, tud enni.

2023. febr. 13. 09:49
 21/97 anonim ***** válasza:
76%

Én a 7000-et is sokallom, de ha p*csogna miatta, akkor még ezt is megfelezném.

Tegye félre, vagy ha valami nagyon fontos dologra kell, akkor szóljon. Amúgy mire öntsek bele havi 30 ezernél is többet csak úgy, alanyi jogon?

2023. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
76%

"...ez a kommunizmusból ránkmaradt, menj el dolgozni 16 évesen mentalitás jó lenne ha kikopna..."


Aha. Nos, Hollandiában élek. 13 évesen kezdhetnek el dolgozni a gyerekek: ingyenes újság és szorosan kihordása szülői engedéllyel és legtöbbször kísérettel. Többszörös tuljelentkezes van. 15 évesen már hordhat ki napilapot is, ehhez korán kell kelnie, mert reggel 7elott ki kell vinnie mindet. Szombaton is mennie kell, akkor igaz 8ig van ideje kihordani. Ide is sokan jelentkeznek. 15 évesen mehet arufeltoltonek, 16 évesen pedig kasszazni is. A helyi üzletekben délután és hétvégén szinte csak 16-17 eveseket látni dolgozni. Az q fránya kommunizmus, ugye

2023. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim válasza:
79%

Soha nem kaptam egy forintot sem. Nagyon örültem volna napi 1000ftnak.

26/N

2023. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
86%

"Nem értem miért pontoztatok le"

. Mert rohadtul igazságtalan aszerint finanaszírozni a gyereked, hogy mennyir tud haverkodni.

És egyáltalán nem annyira alap a heti bulizás mellett hétköznap beülni ide-oda, hetente moziba járni: ez sok felnőtt számára is jelentős kaidást jelent, amit nem engedhet meg csak úgy magának. Így a gyerek sem fogja megtanulni, mi mennyibe kerül, mennyi munka van mögötte.

2023. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
25%

Hagyjátok már ezt diákmunkát. A diákszövetkezetek jellemzően már nem foglalkoztatnak középiskolásokat, csak egyetemistákat, akiknek nem hétvégi pár óra szabadidejük van, hanem rendszeresen tudnak menni.


Esetleg Pesten találna valamit, de vidéki megyeszékhelyeken a kutya nem fog neki középiskolásként munkát adni.

2023. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
20%

Hiába pontoztatok le, ez is azt jelenti igazam van. Attól, hogy ti ennyi idősen nem éltetek közösségi életet arról nem én tehetek. 7000 ft komolyan mi?? Gondolkozzatok már. Pl egyik nap elmegy a haverjával mekizni és ott rendel egy menüt már 3500ft és még abból menjen el hétvégén inni???

De mondhatom bowlingozni vagy minigolf esetleg vr élmény. 12e/óra és még nem ivott ott. Sőt ha párjának akar vmit venni, akkor majd vesz egy illatos szíves tollat mi? Egy disney, marvel pohár is 4000 ft.

Vicc ahogyan az antiszociális életeket ráakarjátok erőszakolni egy 18-19 évesre. A diákmunka meg az mi? Minek menjen diákmunkára ilyen fiatalon, amikor dolgozhat majd huszonéves korától vakulásig. Úristen. Remélem ilyen embereknek nem lesz gyerekük, mert ilyen hozzállással nagyon nagy ellentétek lesznek.

2023. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
89%

Napi 1000 Ft, az havi 30-31 ezer, a napok számától függően, csak nasikra, vagy szórakozásra.

Miközben így is élnek emberek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerek__..

Amikor legközelebb reklamál, mutasd meg neki ezt a kérdést!

2023. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
82%

26!


Hát ne igyon, bakker. Ugyan miért kellene egy középiskolásnak hétvégente innia? Meg minden héten, hétvégén valamit programoznia?

2023. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az mar 10 eve volt, de mar csak anyam volt ugyhogy kb semmit. De melozgattam en magamnak, mindig volt eleg penzem
2023. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
60%
Ja es nem diakmelo hanem feketen vagy napiba.
2023. febr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!