Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyosok, aposok ti mit vartok...

Anyosok, aposok ti mit vartok el menyetektol, vejetektol?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:33
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm...Ezen akadtál fel,h. nem ment temetésre?Ha tényleg egyszer látta,akkor miért olyan nagy gond ez?Amikor meghalt a dédnagymamám az én párom sem jött el a temetésre.Igaz nem találkoztak egyszer sem.Én mondtam neki,h. az ő döntése.Nem kötelező!Ha meg egyéb problémád is van vele,akkor azt meg kell beszélni,szóvá tenni és nem a szülőket uszítani ellene.Szép kis feleség lehetsz a leírtak alapján!Azzal nem problémát oldasz meg,h. a párod ellen uszítod a szüleid,hanem még több konfliktust okozol!Én sem tisztelnélek így!Ha meg utálod,akkor váljatok el,szerintem így a párod is jobban járna!
2010. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Miért mentél hozzá egy ilyen emberehez?

Miért vagy vele?ez a házasság szentségének megcsúfolása!

Lejáratni a saját szüleid előtt szép dolog!együtt szidjátok vagy mi?Jobb így élni,mint egy kulturált ember módjára,aki nem él vele inkább,csak ne süllyedjen ilyen mélyre...?

2010. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Azt az oromot nem adom meg neki, h. elvalljak.Szenvedek en is szenved o is de csak had szenvedjen, megerdemli.Kinek kellene egy elvalt anya gyerekkel, o persze kezdhetne ujra siman!
2010. okt. 4. 14:35
 24/42 anonim ***** válasza:
83%

Hát, ahogy a Kérdező beírogat a férjéről, én sem csodálkozom, hogy olyan a kapcsolat, amilyen.

Ugyan megtudtunk a férjről pár dolgot, de sokkal többet tudtunk meg a kérdező hozzáállásáról.

Az a baj, kedves kérdező, hogy pofa kell ahhoz, hogy pont a férjedet járatod le így a háta mögött. Ahelyett, hogy vele beszélnéd meg a dolgokat, szemtől-szembe, nyílt kártyákkal, őszintén. Persze mindenkinek megvan a saját módszere - véleményem szerint ez a hozzáállásod nem célravezető.

Én nem örülnék annak, ha a párom a hátam mögött így beszélne. Mondjuk, nem is ilyen ... Mert az én választásom, az én döntésem, hogy miben élek.

És te, kérdező: jó neked abban élni, amiben vagy?

2010. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
83%

"A kérdező kommentje:

Azt az oromot nem adom meg neki, h. elvalljak.Szenvedek en is szenved o is de csak had szenvedjen, megerdemli.Kinek kellene egy elvalt anya gyerekkel, o persze kezdhetne ujra siman!"


Megnyugodtam, hogy nincs benned ROSSZINDULAT. Remélem "jól látom" ...

2010. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
En mar keptelen vagyok a szeretetre annyi csalodas ert mae az eletben.Ennyi.
2010. okt. 4. 14:43
 27/42 anonim ***** válasza:
Tényleg csak gratulálni tudok.Mártírkodsz itt,miközben meg tönkre teszed a gyereked életét!!!!Szánalmas vagy,szégyeld magad!
2010. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Rosszindulat? Kitaposnam a beleit ha tehetnem, tonkretette az eletem!
2010. okt. 4. 14:46
 29/42 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem nagyon szánalmas vagy!Te nem hiszem,h. szenvedsz emiatt!Nekem úgy tűnik örömödet leled benne!Szóval van gyereketek is!Rá nem gondolsz?Vagy úgy vagy vele,h. szenvedjen ő is?Már miért nem találnál párt,úgy hogy van gyereked?
2010. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Te tetted tönkre saját magadnak!Minek mentél hozzá???Ha annyira szar lenne elmennél.ne sajnáltasd itt magad,mert a gyomrom fordul fel tőled!!!!!mindig van kiút
2010. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!