Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyosok, aposok ti mit vartok...

Anyosok, aposok ti mit vartok el menyetektol, vejetektol?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:33
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
92%
még mindig gratulálunk ...
2010. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
91%
Kíváncsi lennék a férj oldalára is :)
2010. okt. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Miert gratulalnak, talan szeretnek ha a menyuk lennek? :)
2010. okt. 4. 14:13
 14/42 anonim ***** válasza:
67%

Hát igen:GRATULÁLOK!!Ha valós a kérdés ,akkor egy idóta felesége vagy.Vagy is Te sem vagy különb mind Ő.

Ne haragudj de a férjed hozzás ment,nem a családidhoz,és azt tesz azt mond amit csak akar!!Ez az Ő élte,Te menj nagyi temetésre,de Ő maradjon ha akar.Ö dolga!

2010. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Eppen ez az h. azt tesz es azt mond amit akar azaz NEM TISZTELI A SZULEIMET SEM ENGEM!
2010. okt. 4. 14:15
 16/42 anonim ***** válasza:
94%

Elöször is az itteni kommentárjaid alapján nincs is mit tisztelni benned.

Másodzsor, ha ennyire utálod, akkor minek mentél hozzá, és miért nem válsz el töle?

Harmadszor, ha nem ismerte a magymamádat, akkor mit keresne a temetésén?

2010. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem akkor mukodik jol egy anyos, apos-meny, vej kapcsolat, ha nincsenek kulonosebb elvarasok a szereteten es a tiszteleten kivul. Ebbol kovetkezik a tobbi. Az olyan elvarasok, mint amit pl. itt az oldalon is olvashattunk, hogy "anyosom nem csomagolja be az ajandekokat kulon, milyen egy bunko allat" vagy az, hogy "a menyem nem takaritja ki a hazat minden nap, hogy lehet igy elni?" mind olyan elvaras, ami egy kapcsolatot megront. Nem kellenek plusz elvarasok. Csak az alapveto tisztelet es szeretet. Ha ez meg van, nagyon jol mukodik minden. Nekem 2 anyosom is van, mert aposom ujra nosult a valasuk utan. Aposom es a 2 anyosom 3 teljesen mas szemelyiseg, megis mindegyikkel nagyon jo a kapcsolatom, mert epp a sokszinusegunknek orulunk, nem pedig a masikra akarjuk raeroltetni a sajat tulajdonsagainkat es ertekrendunket. Azaltal gyarapodik az ember, hogy mas tipusu emberekkel van. Ezt igy kell felfogni, nem ugy, hogy milyen hulye barom, mert maskepp gondolkodik.
2010. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
54%
Engem is és a kislányomat is utálja az anyósom,de nem baj ez az érzés kölcsönös.Az én szüleim szeretik a férjem,de nagyon haragszanak rá,mert nem állítja le az anyját.
2010. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
93%
Már bocs, de csak saját magadat okolhatod. Te választottad a férjedet.
2010. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Egyetertek abban, h. ha nagyok az elvarasaink meg nagyobbat fogunk csalodni.Az en esetemben kulturalis es nemzetisegbeli kulonbsegek vannak es ez is egy ok, nem is keves arra h. rossz legyen a viszony.
2010. okt. 4. 14:29
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!