Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyosok, aposok ti mit vartok...

Anyosok, aposok ti mit vartok el menyetektol, vejetektol?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%

Szeresse a fiamat/lányomat.

52éves anyós.

2010. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
72%
Szüleim nagyon szeretik a vejüket. Viszont engem a férjem szülei utálnak, de én is őket. Ők kezdték a mocskoskodást, én meg immunissá váltam rájuk.
2010. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Semmit.

Külön család, éljék a saját életüket.

2010. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

-szeresse a lányom/fiam

-viselkedjen kulturált ember módjára (természetesen ez oda-vissza működik)

-adja meg a kellő tiszteletet (szintén oda-vissza)

2010. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
A kölcsönös tisztelet a legfontosabb anyós-após és vej-meny között.. Nálunk ez a titka a családi békének...
2010. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Az en szuleim a ferjemet utaljak, nem veletlenul! Jomagam uszitottam oket ellene, mert en is tiszt szivbol utalom a ferjem mert egy onzo patriarchat!
2010. okt. 4. 13:57
 7/42 anonim ***** válasza:
83%
Akkor miért nem válasz el?!
2010. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
85%
Legyen mellette boldog a gyerekem,tisztelje,becsülje meg amit kap tőle(szeretet,szerelem,törődés).De ugyan ez a gyerekemre is vonatkozik!Ennek kölcsönösnek kell lennie.Erre nem is jó szó az ELVÁROM,mert ha magától nincs igy megette a fene....
2010. okt. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
91%
és a kérdezőnek pedig gratulálunk ...
2010. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Amikor anyai nagyapam meghalt, kepes volt nem eljonni a temetesere, sot meg egy sms-t sem kuldott volna ha en nem koppintok a fejere.Oka persze nem volt ra mert akkor meg a viszony jo volt, csak azt mondta minrk menjen egyszer latta az eletben, meg h. nem szeretne alkalmatlankodni meg h. nem hivtak a temetesre! Komplett idiota!
2010. okt. 4. 14:07
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!