Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek halott nővérem...

Mit tegyek halott nővérem ruháival?

Figyelt kérdés

5 éve egy autóbalesetben halt meg. A férje felajánlotta, hogy ingyen lakhatok a régi lakásukban, ami azóta üresen áll. Csóró egyetemista vagyok, ez hatalmas segítség nekem. Elfogadtam.

A lakásban sok minden úgy állt, ahogy nővérem hagyta, hát eléggé megrázó volt!

A szekrények tele vannak a ruháival. A hely hiánya nem annyira zavar, nekem alig van ruhám, viszont átnéztem őket és van egy halom márkás nadrág, fölső, egybe ruha, kabát, 4 nagy fióknyi drága fehérnemű, egy részén még rajta a címke. Mindegyik az én méretem, de se hordani, se eladni nem merem. Férje most Kínában él, egyhamar nem jön haza, ahogy észrevettem, ő rég elengedte ezeket, még a kulcsot is postán küldte el. Anyám a pasija 35 négyzetméteres lakásában él most, nem hinném, hogy örülne neki, ha 10 zsák ruhát odahordanék. Egyébként sem vagyok jóban anyámmal. A családom sajnos eléggé hátrányos minden szempontból.

Mi lenne a helyes szerintetek?



2023. jan. 23. 12:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
100%

Én egyeztetnék a sógorommal és hordanám őket. Ha már ő nem lehet velem, legalább a ruhái imitálnák a közelségét.

Anyu ruháit én a a barátnőjének adtam és jó érzés látnom, hogy viseli őket, majdnem olyan, mintha Anyut látnám, szívet melengető érzés.

2023. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
100%
Én felvenném, ami tetszik. Gondold azt, hogy nővéred is biztos örülne, ha látná rajtad, nem pedig a kukában vagy barátnődön landolt. Én is hordom mamám egy - két cuccát, pl kalapját, sálját, sőt még pár pulóvert is. Ne érzed kellemetlenül magad miattuk.
2023. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%
Hordanám őket, így legalább velem lenne nővérem egy "lelki" darabkája, hiszen egykor ő választotta ki azt a ruhadarabot, az ő ízlése, az ő keze fogta.
2023. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs olyan ismerősöd, aki rászorul, és örülne neki, és van köztük olyan, ami egyébként a Te ízlésed, és Neked tetszik, akkor én azokat a darabokat bizony hordanám.

Ami meg olyan, hogy nem az én ízlésem, de jó, azt eladnám (Facebook Marketplace-n, meg hirdetőoldalakon meghirdetném.).


Ami végképp nem olyan, azt meg segélyszervezethez vinném. Hideg van, és normális, használható, pláne meleg ruháknak minden segélyszervezet örül.

2023. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!