Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek halott nővérem...

Mit tegyek halott nővérem ruháival?

Figyelt kérdés

5 éve egy autóbalesetben halt meg. A férje felajánlotta, hogy ingyen lakhatok a régi lakásukban, ami azóta üresen áll. Csóró egyetemista vagyok, ez hatalmas segítség nekem. Elfogadtam.

A lakásban sok minden úgy állt, ahogy nővérem hagyta, hát eléggé megrázó volt!

A szekrények tele vannak a ruháival. A hely hiánya nem annyira zavar, nekem alig van ruhám, viszont átnéztem őket és van egy halom márkás nadrág, fölső, egybe ruha, kabát, 4 nagy fióknyi drága fehérnemű, egy részén még rajta a címke. Mindegyik az én méretem, de se hordani, se eladni nem merem. Férje most Kínában él, egyhamar nem jön haza, ahogy észrevettem, ő rég elengedte ezeket, még a kulcsot is postán küldte el. Anyám a pasija 35 négyzetméteres lakásában él most, nem hinném, hogy örülne neki, ha 10 zsák ruhát odahordanék. Egyébként sem vagyok jóban anyámmal. A családom sajnos eléggé hátrányos minden szempontból.

Mi lenne a helyes szerintetek?



2023. jan. 23. 12:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
82%

29: És? Nem írta, hogy akkor került 100 ezerbe. Ő annyinak gondolja.

De egyébként 5 éve is simán voltak 100 ezres kabátok.

Ettől még nem kamu. Nem tudom, mit kell ezen rugózni.

2023. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
5%
31 A Zarában??????
2023. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
7%

28-as !

Linkelj be nekem kérlek zara kabátot ami 100 ezer ft .

De 5 évvel ezelőtti árakra vagyok főleg kíváncsi.

2023. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
79%

33: Ennyire nehéz felfogni? :D

A kérdező gondolja annyinak. Nyilván nem volt a kabát mellé odatéve a blokk is.

2023. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
6%
Hja, ennyi erővel lehet 10e is....
2023. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem, ha a férje rábólintott. Nyugodtan hordjad, ha szeretnéd, mit értesz azon, hogy nem mered? Vagy eladományozhatod, vagy eladhatod, amelyik közelebb áll hozzád.
2023. jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
94%
A ferj ugy tunik hogy neked adta. En ugy gondolom, hogy a novered orulne neki, hogy a tied lett es hasznalod. Ha orommel teszed akkor tedd meg. Egyreszt rajtad kivul nem tudja ugysem senki, masreszt meg ezzel is emlekezhetsz ra amikor felveszed.
2023. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem van itt pár olvasó, akinek van testvére. És szerintem egyetértünk abban, hogy halála esetén senki nem bánná a ruháit vagy egyéb dolgait a testvérétől. Sőt, nekem sokkal kellemesebb ez a gondolat, mert ez által talán még közelebb érezhet magához, mint az, hogy megszabadul tőlük, mintha gondolni is rossz lenne rám. Szerintem a legtöbb ember jó emlék szeretne lenni, nem rossz.
2023. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
89%

17

Draga barátom, nekem van 500€ kabátom is. És ez még nem is akkora márka, amilyeneket a felső 10000 hord.


Kérdező. Amit a turiban vesz az ember, az is lehet hogy ugyanúgy került oda, hagyatékból. A tesódé volt, ha a férjének nem kell hordd nyugodtan

2023. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%
Ha stimmel a méret, akkor hord nyugodtan őket. Nővéred is örülne hogy így jó helyre került, és mivel írtad hogy "csóró egyetemista" vagy, pont rád is fér. Egyébként is gondolom hagyta volna/engedte volna hogy egy-egy ruháját hord.
2023. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!