Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám meg fog ölni. Mit tegyek?

Anyám meg fog ölni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Balhés gyerek vagyok már kiskorom óta. Tavaly jöttem ebbe a suliba (a másikból kirugtak) és az egyik osztálytársammal azóta utáljuk egymást és nem hagyjuk egymást. Amúgy már párszor verekedtünk is. Év elején azt mondták h most tiszta lappal indulok amúgy tavaly igazgatóit is kaptam. Anyám jól lecseszett és azt mondta h ha még egyszer kapok valamit nem tudja mit csinál velem. Tegnapelőtt kaptam egy szaktanárit ma meg egy osztályfőnökit (vagyis csak elkérte az ellenörzőt de tuti beírja) és egyikről se tud. Szaktanárit azért mert tesin nem azt csináltam amit kellett volna de a tanár amúgy is szivat mióta idejöttem. Osztályfőnökit meg azért mert ma is verekedtem de majd ha hazajön úgyis fogja látni. Összevéreztem a padlót a terem elején mert a gyerek meglökött és a lábam meg a kezem nagyon elérte a radiátort és eléggé vérzett, engem felidegesített és úgy meglöktem h beesett a padok közé és eltört a keze. Hát kb ennyi de amúgy is ő kezdte. Van egy büdös cigány az osztályunkba és odarakta hozzá vmelyik könyvemet én meg leordítottam a fejét ő meg megütött én meg vissza és így kezdődött. :S :D

14/F


2010. szept. 29. 17:42
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Én eleget mozgok. Mostanában azért cseszeget mert nem járok edzésre a bzi feje miatt csak ő nem veszi észre h milyen sokan nem járnak és miért. Én autószerelő vagy kamionos akarok lenni és nem muszáj nő. Amúgy 3as vagyok
2010. szept. 29. 18:09
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Tudod baromira megérdemelnéd, hogy édesanyád bepakoljon egy intézetbe, ahol a sok balhés között megtanulnád, hogy mit jelentesz te mások számára. Bánatot, haragot, csalódást - miért nem változtatsz?

Olvastam a kérdésed, és csak azt láttam, hogy tök nyugisan írod, hogy miket tettél, de közben nem említed, hogy akárcsak egyetlen egyszer is megfordult a fejedben, hogy le kellene állni. Felsorolod, hogy mit művelsz, de egyáltalán nem látod át, hogy ez baj, pedig már 14 éves vagy, ennyi idősen lehetne felelősségtudatod.


Nincs olyan, hogy "de amúgy ő...". A verekedés kétoldali dolog, attól függetlenül, hogy ki kezdte. Aki hülye, arra hagyd rá a dolgokat, ne viselkedj olyan gyerekesen, hogy minden kis semmiségért verekedni kezdesz, mint valami agresszív vadállat.

2010. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

szia jövőbeli kolega :D

nem éri meg...nekem is sok balhém volt régen de ha belegondolok semmi értelme nem volt. szerintem próbáld meg leszarni akik nem hagynak (tudom hogy nehéz) mert ha nagyobb leszel még le is sittelnek.

2010. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
68%
Hát változtass!!! Ne legyél balhés gyerek.
2010. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, de gyerekes vagy!

Nem az a legnagyobb gond, hogy tesin nem figyeltél, hanem hogy sorozatosan balhéid vannak! Fékezd magad és legyél tekintettel az anyádra!!!

2010. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Te nem csak balhés, hanem gyerekes, agresszív, valamint hülye is vagy. Tényleg teljes nyugalommal írod le, miket csináltál, mintha teljesen termszetes dolgok lennének. Nem vagy képes uralkodni magadon? Mert akkor menj el pszichológushoz, ne verekedjél meg balhézzál össze-vissza. Ja, nem muszáj nő, hát, akkor szerencsés vagy, mert az értelmes lányok messziről elkerülik a magadfajtákat. Tudod, hogy cigány, és mégis ezt csinálod vele? Gratulálok, te vagy a megtestesült logika. Remélem a gyereknek, akinek eltörted a kezét, a szülei beszélni fognak a te szüleiddel is, de legalábbis remélem, hogy szó esik még erről(egy normális iskolában kellene, hogy essék); valamint azt is hogy anyukád minél hamarabb megtudja ezeket, mivel anyukádnak igaza van.
2010. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Ne ordíts és ne verekedj, szard le :D ÖNFEGYELEM!

Különben meg, minden gyerek olyan lesz, amilyenre a szüleik nevelik. Ergo mindenről anyukád tehet. Ha zavarja amit csinálsz, vegye a kezébe a dolgokat, ne csak mondja, hogy ez meg az lesz... Na de na, azért összességében, próbálj meg visszafogottan viselkedni, könnyítsd meg anyukád dolgát :).

2010. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Utolsó, tévedsz: a legjobb nevelés mellett, a legjobb családokban is vannak selejtek.
2010. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

1821, mi az hogy: "Tudod, hogy cigany es megis ezt csinalod vele"???? A cigany vedett allat, vagy mi a f*szom?:DDDD

A tobbi valaszolo is mit oltja a kerdezot? Kicsit eleven a gyerek, ezert mar rogton intezetbe kell zarni? Hol eltek ti? Am ha nem tunt volna fel, azt irta, hogy nem o kezdte a verekedest, a masik gyerek ugy meglokte, hogy verzett a keze! Hat ezt en sem hagynam szo nelkul! A testneveles ora meg egy vicc. Ha egesz nap a seggeden ulsz az orakon, persze, hogy jol esik egy kicsit szaladgalni, hulyeskedni kozben, nem?

Na de kerdezo! Ha az osztalyfonokit meg nem kaptad meg, csak elkertek az ellenorzod, akkor lehet, hogy sokat segitene a dolgon, ha odamennel az osztalyfonokodhoz meg a torott karu srachoz es bocsanatot kernel. Mondd el, hogy nagyon sajnalod es hogy probalsz megvaltozni! (meg ha igazabol nincs is igy;)) Ez jo pont lesz a tanarnal, es biztos anyukadnak is el fogja mondani. Es ha a jovoben nem akarsz tobb balhet, akkor probald meg visszafogni magad! Sok szerencset!

2010. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Hát hivatalosan szinte védett :D, viszont arra gondoltam, hogy tusztában lehetne vele a kérdező, hogy körülbelül hogyan fog reagálni, ha elkezd ordítozni vele; tudhatná, hogy csak ő járhat rosszul.
2010. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!