Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám meg fog ölni. Mit tegyek?

Anyám meg fog ölni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Balhés gyerek vagyok már kiskorom óta. Tavaly jöttem ebbe a suliba (a másikból kirugtak) és az egyik osztálytársammal azóta utáljuk egymást és nem hagyjuk egymást. Amúgy már párszor verekedtünk is. Év elején azt mondták h most tiszta lappal indulok amúgy tavaly igazgatóit is kaptam. Anyám jól lecseszett és azt mondta h ha még egyszer kapok valamit nem tudja mit csinál velem. Tegnapelőtt kaptam egy szaktanárit ma meg egy osztályfőnökit (vagyis csak elkérte az ellenörzőt de tuti beírja) és egyikről se tud. Szaktanárit azért mert tesin nem azt csináltam amit kellett volna de a tanár amúgy is szivat mióta idejöttem. Osztályfőnökit meg azért mert ma is verekedtem de majd ha hazajön úgyis fogja látni. Összevéreztem a padlót a terem elején mert a gyerek meglökött és a lábam meg a kezem nagyon elérte a radiátort és eléggé vérzett, engem felidegesített és úgy meglöktem h beesett a padok közé és eltört a keze. Hát kb ennyi de amúgy is ő kezdte. Van egy büdös cigány az osztályunkba és odarakta hozzá vmelyik könyvemet én meg leordítottam a fejét ő meg megütött én meg vissza és így kezdődött. :S :D

14/F


2010. szept. 29. 17:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
mert gyorsan irtam na de egyébként nem azt akartam neki írni...
2010. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
46%
Ez de szőke istenem... 360 fok egy teljes kör... ergó, ha 360 fokos fordulatot vesz, akkor oda érkezik, ahonnan indult, te agyoniskolázott... te a 180-ra gondoltál...
2010. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
51%
a lényeg hogy remélem a kérdező érti!!:)
2010. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
78%

Az öcsém is ilyen volt és még mindig ilyen. Pedig már 21 éves...csak annyi, hogy jobban tud magán uralkodni.

Szerintem próbáld meg megbeszélni anyukáddal vagy apukáddal.

2010. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, és meg kell értened, ha most nem szeded össze magad az egész életedet elcseszed. Kezdj el sürgősen a tanulásra koncentrálni és azon gondolkodni, hogy mivel szeretnél foglalkozni majd. Az a 4 év pikpakra eltelik.

18 évesen már nem vagy tankötelezett simán kitehetnek a suliból még akkkor is, ha nem fejezted be. Végzettség nélkül pedig semmire nem fogsz menni.

Még akkor is, ha beléd kötnek uralkodj magadon.

A tesi órán meg csináld meg a feladatokat, mert különben egy satnya ember lesz belőled.

Satnya és iskolázatlan felnőtt. És az ilyen a nőknek sem kell.

Szerinted milyen jövő ez?

És most készülj fel a holnapi órákra. Nagyon hamar ki tudnád alakítani az új imidzsedet.

2010. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy ide irtal es vagy 14 eves, tisztaban vagy vele, hogy hulyeseget csinaltal es ez nyilvanvaloan zavar.

Igen, anyaddal muszaj lesz beszelned. Mondd el neki, hogy mi tortent es hogy tudod, rohadtul elege lehet beloled.

Ne igergess semmit az halal gagyi! De magadban probald rendbe rakni a dolgot es kezdj el valamilyen szinten civilizaltabban viselkedni.

Gondolj arra, ha ezt csinalod nincs az a kozepsuli ahova felvesznek es nem akarsz egy tanulatlan bunko lenni ( persze ez nem mindig jelenti azt hogy akinek van 3 diplomaja kipattan az esztol!!!!) ezt ugy ertem, kezdeni akarsz valamit az eleteddel. Ahoz meg meg kell tanulnod uralkodni az erzelmeiden.

2010. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Bazz....Még most sem esik le neki mi a baj, a 360°-os fordulattal. Ezen szakadok...
2010. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
88%

17:58

jaja, gyorsan írtad, persze. ennek ellenére egy későbbi kommentedben is azt kérdezted, hogy mi a baj a 360 fokkal...

te se lehetsz idősebb a kérdezőnél, vagy ha mégis, akkor viszont bajok vannak.


kérdező, te meg mostmár tanuld meg vállalni a tetteid következményeit. már nem vagy te olyan pici gyerek, hogy ennyire ne legyél tudatában annak, hogy mindennek vannak utóhatásai. ha továbbra se bírsz magaddal, akkor vállald amit érdemelsz, ha meg nem akarod vállalni, akkor állítsd le magad, és viselkedj a korodnak megfelelően.

2010. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Konfrontálódó, kezelhetetlen gyerek vagy, a tanárok rémálma típus. Magasról tennék rá, nem érdekelnének a hülye kifogásaid, hogy ki kezdte, ki szívatott meg kit. Tesin meg ha nem azt csinálod, amit kell, ne csodálkozz. Részvétem szegény édesanyádnak. Mit csinálj? Vállald, hogy szaktanárit meg osztályfőnökit kaptál és NŐJ FEL VÉGRE! Anyukádat meg legalább az ilyen iskolai balhéidtól kíméld már meg, van nyilván elég gondja, tiszteld már ennyire!
2010. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
72%
első vagyok: azért kell iylen bunkón írni, mert egy 14 éves gyerkőc ne büdöscigányozzon, és ne törje el az osztálytársa kezét mert meglökte picit. szépítgethetem a dolgot, de a lényeg a lényeg: ide nem tutujgatás kell, hanem irtózatos pofon.
2010. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!