Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám meg fog ölni. Mit tegyek?

Anyám meg fog ölni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Balhés gyerek vagyok már kiskorom óta. Tavaly jöttem ebbe a suliba (a másikból kirugtak) és az egyik osztálytársammal azóta utáljuk egymást és nem hagyjuk egymást. Amúgy már párszor verekedtünk is. Év elején azt mondták h most tiszta lappal indulok amúgy tavaly igazgatóit is kaptam. Anyám jól lecseszett és azt mondta h ha még egyszer kapok valamit nem tudja mit csinál velem. Tegnapelőtt kaptam egy szaktanárit ma meg egy osztályfőnökit (vagyis csak elkérte az ellenörzőt de tuti beírja) és egyikről se tud. Szaktanárit azért mert tesin nem azt csináltam amit kellett volna de a tanár amúgy is szivat mióta idejöttem. Osztályfőnökit meg azért mert ma is verekedtem de majd ha hazajön úgyis fogja látni. Összevéreztem a padlót a terem elején mert a gyerek meglökött és a lábam meg a kezem nagyon elérte a radiátort és eléggé vérzett, engem felidegesített és úgy meglöktem h beesett a padok közé és eltört a keze. Hát kb ennyi de amúgy is ő kezdte. Van egy büdös cigány az osztályunkba és odarakta hozzá vmelyik könyvemet én meg leordítottam a fejét ő meg megütött én meg vissza és így kezdődött. :S :D

14/F


2010. szept. 29. 17:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
hát lehet olyat kapnál tőlem anyád helyében hogy a törött kezeddel törölgetnéd a véres orrod:) megérdelmed. köszönjük aközreműködést.
2010. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
84%
Ha én lennék az anyád, nagyon elgondolkodnék azon, hogy akarlak-e egyáltalán tovább nevelni. Az, hogy "balhés gyerek" vagy, őt is minősíti: az első ilyen után akkora pofont kaptál volna tőlem, hogy a fejed leszáll, és elmegy a kedved a balhézástól...
2010. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
44%

Első miért kell ilyen bunkón írni ??


sztem vegyél vissza 360 fokos fordulatot és tisztességesen végezd el az iskolát,ne balhézz semmi jóra nem vezet a másik gyerekkel meg ne foglalkozz.Anyukáddal meg őszintén beszélgess el hogy miért nem vagy jóba a fiúval és miért nem tudod magad türtőztetni.

2010. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd le magad!
2010. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%

Előzőnek: ha 360 fokos fordulatot vesz, azzal nem sokra megy...


Mindenesetre érdekes, hogy a leírásból pontosan látszik, hogy te is tudod, hogy hülyeséget csinálsz, a kérdés az, hogy miért nem vagy képes kontrollálni magadat, miért kell cigányként viselkedned.


22/F

2010. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nyugi már kaptam sokszor.
2010. szept. 29. 17:53
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

"vegyél vissza 360 fokos fordulatot"


Ez igen, gratulálok. :)


Kérdező: ne haragudj, de ez nem puszta "balhés" jellem, te agresszív vagy. Spec iskolába kéne járnod.

2010. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
68%
17:52-es miért egyből a cigány gyerekek jutnak eszedbe ?? Már ne haragudj ismerek olyan magyar családod ahol még rosszabb helyzetek is vannak!!!
2010. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
14%
a 360 fokos fordulattal mi a baj ? Azért mert nem azt irtam hogy térjen észhez????
2010. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, kedves 360, hogy nem tudod, hogy a kör 360 fokból áll, és emiatt a "360 fokban elfordított viselkedés" azt jelenti, hogy minden marad a régiben. Ha valaki gyökeresen megváltoztatja a viselkedését, akkor az 180 fokos fordulatot jelent.
2010. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!