Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám meg fog ölni. Mit tegyek?

Anyám meg fog ölni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek és nem jövünk ki túl jól. Általában csak beszólunk egymásnak de van olyan is h összeverekedünk. Még amikor suli volt akkor is csúnyán összevertük egymást és akkor mondta h nehogy még 1× ez legyen mert akkor nem tudja h mit csinál. Tegnap este megint verekedtünk neki nemtom mi baja lett de véres volt a feje meg szerintem még más is van. Nekem meg felszakadt a szemöldököm meg lehet h eltört az egyik ujjam. Anyám ezt még nem látta (remélem nem is tud róla) de nemtom mit fog csinálni ha meglátja...nincs itthon mert éjszakára ment dolgozni (nem kurv@ :D). Tom h nem kéne verekedni de csak megvédtem magam. Mit tegyek?

17/F


2010. jún. 16. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
menj el orvoshoz és nézesd meg az ujjad...anyáddal meg legyél őszinte
2010. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem fog megölni, le fog szídni hallgasd meg és viselkedj alázatosan... Ő is tudja, hogy ezen az időszakon át kell esned. Inkább verekedj, mint hogy az osztály számkivetettje legyél... Az anyukádnak is több problémát okozna. :S
2010. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nőj fel!
2010. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Menj el orvoshoz, ez legyen az első. Anyukádnak pedig mondd el őszintén mi történt. Ha valóban ártatlan vagy és csak megvédted magad, akkor biztos nem kapsz a fejedre. Ráadásul az plusz pont, hogy elmentél önállóan az orvoshoz.

Az viszont szent igaz, hogy fel kéne nőnöd. 17 évesen már nem ököllel oldjuk meg a problémáinkat, hanem szóban. Biztos lenne békésebb megoldás is, mint az, hogy ha kell, ha nem, összeveritek egymást.

2010. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Menj el orvoshoz!Megnézik az ujjadat és ellátnak.Anyukáddal pedig ülj le beszélni,legyél vele őszinte.Hidd el,jobb lesz,ha magadtól el mondod az egészet és bocsánatot kérsz,mintha mástól hallja vissza.Pl.:milyen botrány lenne,ha a másik gyerek anyja felhívná az anyádat,hogy megbeszéljék ezt,mert ez már nem állapot,és ő akkor tudná meg az egészet.

Biztos dühös lesz,de jobb,ha Te mondod el:)

15/L

2010. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez durva :D szerintem mond el neki, hogy csak megvédted magad. Mást úgyse tudsz szerintem...vagy esetleg anyukád nem tudna beszélni az ő anyukájával?

15/l

2010. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

előszöris menyj el orvoshoz!

Sztem nem fog nagyon leszídni,nekem régebben mindig azt mondták,hogy inkább védjem meg magam suliban és kapjak a tanároktól, minthogy mindig piszkáljanak

(am roma a gyerek?)

2010. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy ez olyan jó:D "éjszakára ment dolgozni de nem ku*va ×D
2010. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az is megoldás lenne, hogy felvállalod, hogy te vagy az okosabb/ ez 17 évesen nem lenne olyan rossz/, és nem foglalkozol a beszólásokkal és nem is reagálsz rá. Ha nincs fogadó készség, nincs min verekedni, hiszen nem éri el a célját a szövegével. Próbálj meg felülemelkedni ezeken és ne legyél partner a verekedésben. Ha viszont neked is jó a mindennapi bunyó, vállald fel, ne panaszkodj, nyugodtan veresd össze magad és a másikat, aztán egyszer csak együtt üldögélhettek az orvosi rendelőben gipszelésre várva.Nyári szünet van. Megéri gipszben tölteni?
2010. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz,és válts sulit he ennyire nem bírjtok egymást a másik sráccal.Vagy beszéljétek meg a helyzetet,ne verekedjetek már.Elég gyerekes dolog(szerintem egy kicsit szégyen)bár attól függ hogy mi miatt volt a verekedés.

Gondolom még életben vagy.:)Anyukád nem ölt meg.

22/L

2010. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!