Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám meg fog ölni. Mit tegyek?

Anyám meg fog ölni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek és nem jövünk ki túl jól. Általában csak beszólunk egymásnak de van olyan is h összeverekedünk. Még amikor suli volt akkor is csúnyán összevertük egymást és akkor mondta h nehogy még 1× ez legyen mert akkor nem tudja h mit csinál. Tegnap este megint verekedtünk neki nemtom mi baja lett de véres volt a feje meg szerintem még más is van. Nekem meg felszakadt a szemöldököm meg lehet h eltört az egyik ujjam. Anyám ezt még nem látta (remélem nem is tud róla) de nemtom mit fog csinálni ha meglátja...nincs itthon mert éjszakára ment dolgozni (nem kurv@ :D). Tom h nem kéne verekedni de csak megvédtem magam. Mit tegyek?

17/F


2010. jún. 16. 09:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Enyhén leszidott...:D és elmentünk az orvoshoz és azt mondta ha még 1× be kellesz gipszelni annak nem lesz jó vége (ez az ujjam már vagy 2× el volt törve ×D).
2010. jún. 16. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!