Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni,ha a párom...

Mit lehet tenni,ha a párom családja kirekeszt?

Figyelt kérdés
A párom családja kirekeszt mindenbõl,fõleg a bátyja.Németországban él,most beteg,rokkant.Azóta havonta kierõszakolja,hogy a párom ěs a gyerekei kimenjenek hozzá.Egyszer nyáron tudtunk együtt menni,azóta a bátyja lányáékkal volt kint négy hete.Úgy néz ki,karácsonyra megint mennek ki,én meg ùjra egyedül maradok pont karácsonyra napokra.Én nem tudnék menni,mert igy is már 4-en lesznek,hely sincs.Múltkor is õk buliztak,én meg itthon magányos voltam.Karácsonyra azert szarabb lesz.Amúgy sem nagyon értékelnek,pedig sokat segitettem mostanában sógoromnak.Nagyon rosszul esik,hogy mindig egyedül hagynak,kirekesztve.

2022. nov. 18. 12:27
1 2 3 4 5
 41/49 Darius- ***** válasza:
100%
Eroszakos a sogor ? Hat aztan.Sarkara kell allnia a férjednek . Vagyis nemet mondani, ha nem tetszik neki , és igy majd torvénytelen dolgot tesz viselje a kovetkezményeket.
2022. nov. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

Szóköznélküli legújabb agymenése.


Pipa: a szar család, és az erőszakos rokon.

2022. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
83%

Ne haragudjon, kérdező, de ha 53 évesen sincs annyi esze és vér a pucájában, hogy egy ilyen életképtelen falloszt felrúgjon úgy szatelitnek, hogy fejjel essen bele a legközelebbi tóba vagy folyóba, akkor ne sírjon a szája... Pláne nem 10 év távlatából. Csak nagyon ki van éhezve, ha 10 éve ez megy ezzel a fószerra... Mert azon felül már most nem tudok a "kedves" párjáról semmi pozitívumot mondani, hogy nem phinája, hanem faxa.

Vagy dobja ki ezt az életképtelen képződményt és tessen elmenni egy pszichológushoz, vagy tessen lenyelni mindezt az állandó pucuért...

2022. nov. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

43: szerintem valami alapból nincs rendben vállon felül a kérdezőnél...

Épelméjű ember ilyesmit három percig se tűrne, nemhogy évekig.

2022. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
43: nem tagadom, hogy elég nagy zűr van ott...
2022. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 NTBS ***** válasza:
100%
Szakítást. Mi az, hogy a párom töltse egyedül a Karácsonyt. Nem tisztel, és így nincs jövő számotokra.
2022. dec. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim válasza:
100%

Nem vagy eleg eroszakos. Marpedig, ha ok mennek, akkor mesz te is ennyi. Ha nem fersz be, akkor a ferjed sem megy kesz pont. Dontse el, mi a fontosabb az eleteben.

En biztos Kirugtam volna reg, ezzel ugy megalaz, hogy nem csoda, hogy depresszios lettel.

2022. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem a férjed, nem mehetsz vele. Nem a család rekeszt ki, ő nem visz.
2022. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy ti egy pár vagytok, az egy mese. Ebben a kapcsolatban jobbik esetben szeretők vagytok, rosszabbikban te a fickó házvezetőnője vagy csak. Mindekettőt simán itthon lehet hagyni.
2022. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!