Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kirekesztenek a családból?...

Kirekesztenek a családból? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a tesóm meg még 2 másik ember (az egyik szintén rokon, a másik meg csak nálunk lakik a “párkapcsolata miatt..) megpróbàlnak kirekeszteni az itthoni közegből. A tesóm levegőnek néz, nem reagál semmire, ha pl. kérdezem vagy csak mondok neki valamit. Elég beképzeltnek tűnik, engem pl. teljesen ignorált, mindenhonnan letiltott, és ezzel a két másik emberrel meg folyton együtt van, alkotnak egy mini “szektàt”. Van egy olyan érzésem, hogy a tesómat ellenem fordítják szépen lassan, mert ezelőtt nem ilyen volt. De mióta ezekkel tölti ideje nagyrészét, azóta velem teljesen szemét. Nem szeretek már otthon lenni, mert úgy érzem magam, mintha én lennék egy idegen a saját otthonomban. Nem értem miért ilyen velem a tesóm, nincs oka rá. Régen sem volt semmi oka. Kisebb vitáink akadtak, de másnap már mindig beszéltünk újra. Nagyon kifordult magából és ez a kèt másik olyan, mintha tenne is ezért. Pl. amikor alkotják a kis “szektàt” otthon, akkor forgatják rám a szemeiket, ha meglàtnak vagy elmegyek előttük, biztos vagyok benne, hogy a hátam mögött is kibeszélnek, a tesómet meg hergelik ellenem. Mondtam már ezeket a szüleinknek, de nem foglalkoznak vele, mert hogy “mindenkivel ilyen”, de pont hogy nem. Csak velem viselkedik ilyen kirekesztően és szemét módon, bàrki mással tud normális lenni.
2022. jún. 21. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj vele, kerdezd meg h miert ilyen, v menjetek el 2en vhova
2022. jún. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Màr próbàltam, de nem vàlaszol. Játsza a sértődöttet, ha megkérdezem mi a gondja. Apunk is megkérdezte màr tőle, de nem mondott semmit, csak magára csapta az ajtót. Az meg, hogy eljöjjön velem kettesben valahova… ugyan, ha ilyen szinten nèz le és egyben levegőnek, hogy nem is reagálni ilyen megkeresésre, max újra bevágná az ajtót.
2022. jún. 21. 22:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várj picit míg ynugszank a kedélyek.
2022. jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"mindenhonnan letiltott"

Ennek mi volt a kiváltó oka?

2022. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hàt ezt én is szeretném tudni… de erre sem kapok választ többek között.
2022. jún. 23. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ezt csinálja a családom. Kihagynak mindenből, aztán ha elmegyek, megy a hiszti, hogy jaj miért mész el, úgy szeretlek blabla.

Ha tudsz, költözz el minél hamarabb. Én is ezt tettem.

2022. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!