Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jól tettem, hogy kiálltam...

Jól tettem, hogy kiálltam magamért?

Figyelt kérdés

Apámmal totál ellentétek vagyunk, semmiben sem egyezik a véleményünk. Az zavarja jelenleg, hogy szerinte nagyon magas a hangom és nagyon nőies. Meg hogy semmi férfias sincs bennem. Én ezt egy ideig tűrtem, de a napokban ezt megelégeltem és összevesztem vele. Azóta nem szól hozzám. Azzal indokolja, hogy "kislányokkal" nem veszekszik.

20f



2021. febr. 2. 23:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%
Jól tetted, ne hagyd magad. Gondolom ő "igazi férfi". Viccesek az ilyenek.
2021. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%
Ez nagyon szemét, megalázó húzás tőle. És még ő van megsértődve. Infantilis pöcs.
2021. febr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
99%
Egyetértek, jól tetted. Szomorú, hogy van, akinek felnőtt ember létére ilyen érzelmi intelligencia szint jutott, hogy a saját gyermeke hangszínébe köt bele. Gondolj ilyenkor arra, hogy az ilyen jellegű megnyilvánulásokat a saját frusztrációjából adódóan teszi, sose vedd magadra.
2021. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

A hangodról nem tehetsz, "nem ér" kicsúfolni ez miatt senkit. Egyébként meg valószínűleg örökölted valakitől. (Lehet, hogy tőle??)

Ha hozzám nem szólna apám, akkor az ilyen előzmények után odaszúrnék neki, hogy "na mi van, még mindig meg vagy sértődve, mint egy hisztis kislány?"


Nem tudom, hogy jó tanács-e, de bennem bizonyítási vágyat szülne, hogy kemény, férfias vagyok, férfiasabb, mint ő. Tapasztalatom szerint ezzel az a baj, hogy ha esetleg mégsem sikerül, vagy csak nagyon sokára, a béke segge alá leviszi az önbizalomszintet.

2021. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4%
Jolvan kislány, egyet ne felejtsünk el, hogy a tiszteletet meg kell adni. Mert mikor kakás volt a pelus, nem tudom ki rakta rendbe a valagad. Ugyhogy ez a részedről övön aluli volt. A negatív kritikát el kell tudni fogadni. Most ettől nagyobb lett a pöcsöd, h visszaszoltál.? Hűha, leakalappal. Vagy inkább kezit csokolom...
2021. febr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
20 évesen igenis jogában áll önálló véleményt alkotni, vergődhetsz akárhogy. A tisztelet nem jár automatikusan, azt ki kell érdemelni.
2021. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Senki nem akarja felgyújtani, és senki nem buzdította erre a 20 éves kérdezőt. Ha nem tudsz kulturáltan hozzászólni egy témához, akkor inkább sehogy se tedd, és ne is próbáld meg előadni a trehány válaszod, mintha valóban az lenne a helyes. Ugyanaz a kategória, mint a kérdező esete. Az utolsó mondat elárul. :D
2021. febr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem az illem nem ott kezdődik, hogy egy bizonyos “Hufnagel Pisti” ír egy privát üzenetet, amiben ennyi all: “fasszopo”. :D Ennyi örömöd legyen az életben, vergődj (átvitt értelemben: Vkinek erejét meghaladó bajokkal, nehézségekkel való keserves küzdelem, viaskodás; hosszas, megfeszített törekvés, kétségbeesett, kínos és többnyire reménytelen erőfeszítés vmely cél elérésére) tovább. :D
2021. febr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, én egészen biztosan nem húszéves vagyok.:D Meg amúgy is, a kornem érdem, csak állapot.

És igenis jól tetted,hogy kiálltál magadért. Ahogy már írták előttem, nem tehetsz a hangszínedről.

Nekem is van két gyerekem, nyilván ők sem hibátlanok, de soha eszembe nem jutott volna, hogy olyasmi miatt kössek beléjük, mint mondjuk testalkat vagy hangszín...

Aki meg a pelenkát emlegeti...hát azért nagy valószínűséggel egy ilyen kaliberű férfi nem valószínű, hogy tisztába tette, mert az ugye női munka.

2021. febr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Javítom: 1. húsz éves és 2. a kor nem érdem.
2021. febr. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!