Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jól tettem, hogy kiálltam...

Jól tettem, hogy kiálltam magamért?

Figyelt kérdés

Apámmal totál ellentétek vagyunk, semmiben sem egyezik a véleményünk. Az zavarja jelenleg, hogy szerinte nagyon magas a hangom és nagyon nőies. Meg hogy semmi férfias sincs bennem. Én ezt egy ideig tűrtem, de a napokban ezt megelégeltem és összevesztem vele. Azóta nem szól hozzám. Azzal indokolja, hogy "kislányokkal" nem veszekszik.

20f



2021. febr. 2. 23:38
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%

Meglepödök egy-két kommenten. Hiába az apja, akkorse szólhatja le ilyesmi miatt, föleg hogy nem is tehet róla. Attol, hogy valakinek gyereke van nem lesz tökéletes ember. Sajnos sok eset van amikor a gyerek sokkal emberibb és sokkal intelligensebb, mint a szülei.


Én 18 éves korom óta állok ki magamért itthon az anyámnál ~20 évvel idősebb "nevelőapámmal" szemben. Te is jól tetted, hogy kiálltál magadért, nem szabad hagyni magad! Föleg az apádnak szeretnie kéne és támogatni nem lehordani egy ilyen kis dolog miatt amiröl semennyirese tehetsz. Ha meg tehetnél is, akkorse kéne problémázni rajta, ha így esik jól.


Sajna nehéz józan ésszel hatni néhány emberre föleg férfiaknál van az a hatalomvágy, hogy uralkodni akar a másik felett és mindennek ugy kell lennie ahogy ő akarja... Nagyon nem normális ez. Sajna tapasztalat a környezetemben.

2021. febr. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Apád ugyanolyan menthetetlen tahó, mint az enyém volt, és még sok más vén hülye szerte az országban. Tedd ugyanazt, amit én: költözz el a francba, és felejtsd el, hogy valaha is ismerted. Majd ha egyszer megkeres, és könyörög, hogy segíts neki, mert beteg, öreg, akkor mondd meg, hogy férfi létére álljon meg a saját lábán, ne egy kislánynak siránkozzon.


Sosem értettem, hogy tudnak egyes spermadonorok (mert apának nem nevezhetem őket) ilyesmiket vágni a saját gyermekük fejéhez. Az enyém ennél szemetebbeket is.

2021. febr. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jól tetted, gratulálok!
2021. febr. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ne hagyd maga ellene semmiképpen, mert tönkre teszi az életed.
2021. febr. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
Nekem is ilyen volt az apám. Szerencsére már meghalt.
2021. febr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 miert, megis ki a f5szomn4k kellett volna tisztába raknia? Ők (valszeg közösen) akarták a gyereket, jóhogy tisztába teszik. Rz nem jogositja fel a szulot, hogy b4sztassa a gyerekét.
2021. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

Én voltam az egyik, aki azt mondta, hogy helyes, hogy kiálltál magadért, továbbra se hagyd magad. Még az jutott, eszembe, hogy lehet, hogy részben ezeket "apai poénnak" szánja, direkt azért bszgat, hogy visszaszólj neki. Mondjuk nem jó poén, de valaki ilyen.


Mindenesetre azért javaslom, hogy túlzásokba azért ne ess, és legyél békülékeny. Nem olyan jó haragban leélni egy életet, főleg a szülők iránt. Bocsáss meg neki, de próbáld elérni, hogy többé ne bántson, főleg olyan miatt, amiről nem tehetsz. Van aki észhez tud térni. Sajnos, azért van esélye annak is, hogy apudnak van valami lelki baja, és valójában ő fél attól, hogy lányosnak hiszik. Talán egy gyerekkori trauma. Vagy látens homoszexuális. (Mondjuk ezt macsós lenne odaszúrni, hogy "bzi vagy, hogy ilyenekkel szgatsz?", de ez meg nem oldaná a problémát.)

2021. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Apad egy undorito alak.
2021. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is úgy érzem, hogy jól tettem. Én hajlanék a békülésre, ha megbánja, de ha nem, akkor én nem fogok neki könyörögni. Majd eldől.
2021. febr. 3. 12:36
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 aki ekkora macsó kan, mint kérdező faterja, arról ne gondold, hogy valaha is pelenkázta a gyerekét...
2021. febr. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!