Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni,ha a párom...

Mit lehet tenni,ha a párom családja kirekeszt?

Figyelt kérdés
A párom családja kirekeszt mindenbõl,fõleg a bátyja.Németországban él,most beteg,rokkant.Azóta havonta kierõszakolja,hogy a párom ěs a gyerekei kimenjenek hozzá.Egyszer nyáron tudtunk együtt menni,azóta a bátyja lányáékkal volt kint négy hete.Úgy néz ki,karácsonyra megint mennek ki,én meg ùjra egyedül maradok pont karácsonyra napokra.Én nem tudnék menni,mert igy is már 4-en lesznek,hely sincs.Múltkor is õk buliztak,én meg itthon magányos voltam.Karácsonyra azert szarabb lesz.Amúgy sem nagyon értékelnek,pedig sokat segitettem mostanában sógoromnak.Nagyon rosszul esik,hogy mindig egyedül hagynak,kirekesztve.

2022. nov. 18. 12:27
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Erõszakoskodik,mert egyedül van,amirõl õ tehet,mert mindig félrelépett.ěs a jó kapcsolatait eltolta,otthagyták a nõi.Senki a családban nem mert ellenszegülni neki még,a párom sem.Én többször összevesztem vele emiatt.Volt pár éve,hogy üldözött is.Mert én beteges vagyok,és ebben a családban csak a szivósak számitanak.
2022. nov. 18. 13:15
 12/49 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell mindenre érzékenyen reagálni.
2022. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
98%
#10 és? A párodnak nem kötelező mennie. A telefont sem kell felvennie. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője a párod vagy papucs, vagy csak le se szar.
2022. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
95%

4: tehát erősen középkorúak vagytok....

És új házasság ez (többedik), vagy huszonéves házasok vagytok már?


Semmiképpen nem normális a helyzet, csak kíváncsiságból kérdem.

Milyen autó az manapság, ami nem 5személyes???

2022. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
97%

11: kezdesz belebonyolódni ezekbe az összefüggéstelen dolgokba...

Mi az, hogy csak a szívósak számítanak...?

Hát pont azt írod, hogy a báty rokkant, tehát nem szívós.

2022. nov. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Tiz éve vagyunk együtt.
2022. nov. 18. 13:28
 17/49 anonim ***** válasza:
91%

Üldözött is...???


Nahát... Mégis hogyan? Németországból távüldözött téged???


Nem lehet, hogy neked van egy kis üldözési mániád?

2022. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen erőszakos emberhez megy a párod a gyerekekkel? Ő is elég butácska.

Ilyen emberrel a kapcsolatot sem tartanám

Undorító az ilyen ember

2022. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
A balesete elõtt nagyon szivós volt.Most kezd jobban lenbi,és kezdi újra a régi mocskos módszereit,parancsolgatást mindenkinek.
2022. nov. 18. 13:30
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek szépen, téged a párod rekeszt ki, nem a sógorod.

Ha párod kijelentené, hogy SZÓ SEM LEHET RÓLA, hogy karácsonykor nélküled legyen, akkor a sógor a feje tetejére is állhatna.

Az autós téma megint egy vicc. Rossz a kocsijuk? Javíttassák meg. Vagy béreljenek helyette másikat. Vagy menjenek ki Oszkár telekocsival. Vagy vonattal. Párod helyében elhajtanám a fenébe az ilyen élhetetlen népeket, akik csak tőlem (meg az én autómtól) várják a megoldást.

Egyébként ha ilyen erőszakos ember a sógorod, minek erőlteti vele párod a kapcsolatot? Ahogy nézem, a nőkkel sem bánt jól, azért is maradt öregségére-betegségére egyedül. Gondolom a pároddal is hasonlóan bánik.

2022. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!