Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni,ha a párom...

Mit lehet tenni,ha a párom családja kirekeszt?

Figyelt kérdés
A párom családja kirekeszt mindenbõl,fõleg a bátyja.Németországban él,most beteg,rokkant.Azóta havonta kierõszakolja,hogy a párom ěs a gyerekei kimenjenek hozzá.Egyszer nyáron tudtunk együtt menni,azóta a bátyja lányáékkal volt kint négy hete.Úgy néz ki,karácsonyra megint mennek ki,én meg ùjra egyedül maradok pont karácsonyra napokra.Én nem tudnék menni,mert igy is már 4-en lesznek,hely sincs.Múltkor is õk buliztak,én meg itthon magányos voltam.Karácsonyra azert szarabb lesz.Amúgy sem nagyon értékelnek,pedig sokat segitettem mostanában sógoromnak.Nagyon rosszul esik,hogy mindig egyedül hagynak,kirekesztve.

2022. nov. 18. 12:27
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
99%

A párod képes téged itthon hagyni egyedül karácsonykor??? Azigen.

Nem a csalad itt a probléma, hanem ő...

2022. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
99%
Hát ha inkább a bátyjával akarna karácsonyozni, mint velem, már nem lenne a párom. Amúgy hány évesek vagytok?
2022. nov. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
99%

Egyetértek az előttem szólókkal

Nagyon gázos hogy egyedül hagy.

Tuti nem lennék ilyen emberrel.

2022. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Ěn 53,õ 65. Az a baj,a bátyja nagyon erõszakos.A bátyja lányáěknak rossz a kocsijuk.azért erszakoskodtak 4hete is vele,hogy vigye õket ki.Amúgy nem tervezett menni,hanem velem.Most is ez a helyzet.A bátyja lánya 5 hétig orvosi kezelést kap,elöbb ezért sem tudnak menni.És persze megint úgy alakul,hogy csak karácsonyra érnek rá,és ěn megint nem férek a keretbe.Párom sem akar elõbb menni,szabadságot sem kapna elõbb.
2022. nov. 18. 12:43
 5/49 anonim ***** válasza:
99%
Ha nincs hely miért nem jön a bátyja ha annyira velük akar lenni?
2022. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nincs jövőe.
2022. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
97%

Milyen kocsi az, amiben nincs 5 hely?

És ha rossz az ő kocsijuk, az miért nem opció, hogy menjenek vonattal?

2022. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Õk mennének a bátyjához.A párom és a párom bátyjának a lánya és annak férje.
2022. nov. 18. 13:07
 9/49 A kérdező kommentje:
A bátyja lakásában nincs hely .
2022. nov. 18. 13:08
 10/49 A kérdező kommentje:
Mert a bátyja egy rendkivül önzõ,erõszakos ember,aki csak a saját érdekeit nézi,a másét nem.A lánya is csak akkor találja meg a nagybácsiját,ha kell valami.
2022. nov. 18. 13:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!