Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólántok...

Szülők! Ti mit szólántok ilyen meglepetéshez?

Figyelt kérdés

November elején lesz Koncz Zsuzsa koncert itt ahol lakunk.Apukám szereti,anyukám ... hát nem tudom biztosan.

Az elmúlt hónapokban nagyon sokat veszekedtek,dolgoztak.Idejét nem tudják ők sem,hogy mikor voltak kikapcsolódni valahol.


Bár akkor amikor a koncert lesz nem lesz senkinek semmije (szülinap,névnap) arra gondoltam,hogy ha nem lenne drgáa a jegy megvenném nekik,hogy elmenjenek.Ők biztosan nem mennének el maguktól.

A gond az hogy nem tudom mikor lesz anyumék munkahelyén a leltár,illetve h azon a héten amikor a koncert lesz délelőttös vagy délutános lesz.

Na persze műszakot cserélni valószínűleg tudna.



A kérdésem elsősorban a szülőkhöz szól.

Mit gondolnátok,mit szólnátok hozzá egy ilyen meglepetésnek csak úgy?

15/L


2010. szept. 28. 20:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

rakj be egy Koncz zsuzsa számot, és mondd neki, anya ez nekem úgy tetszik, szerinted nem csodás? :D

Mondd neki h valahol meg kell jelennie, pl szülői8ami átlátszó, találj ki jobbat) ezért jöjjön haza időben. Csak a barátnőd kedvéért nem fog :)

2010. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!