Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit szólántok...

Szülők! Ti mit szólántok ilyen meglepetéshez?

Figyelt kérdés

November elején lesz Koncz Zsuzsa koncert itt ahol lakunk.Apukám szereti,anyukám ... hát nem tudom biztosan.

Az elmúlt hónapokban nagyon sokat veszekedtek,dolgoztak.Idejét nem tudják ők sem,hogy mikor voltak kikapcsolódni valahol.


Bár akkor amikor a koncert lesz nem lesz senkinek semmije (szülinap,névnap) arra gondoltam,hogy ha nem lenne drgáa a jegy megvenném nekik,hogy elmenjenek.Ők biztosan nem mennének el maguktól.

A gond az hogy nem tudom mikor lesz anyumék munkahelyén a leltár,illetve h azon a héten amikor a koncert lesz délelőttös vagy délutános lesz.

Na persze műszakot cserélni valószínűleg tudna.



A kérdésem elsősorban a szülőkhöz szól.

Mit gondolnátok,mit szólnátok hozzá egy ilyen meglepetésnek csak úgy?

15/L


2010. szept. 28. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ötlet.Ügyesen kitaláltad.:)
2010. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ÉN örülnék neki. Gondolom a szüleid is. Csak időben szólj nekik róla.
2010. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És hogy mondjam el nekik?

Nem szeretném potyára meg venni a jegyeket,ha nem tudnak elmenni,de félek ha előtte elmondom a tervemet akkor meg azt mondják hogy ne vegyem meg a jegyeket...

2010. szept. 28. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Csak akkor jó ötlet megvenni, ha fedett térben lesz, ha szabadtéri akkor nem mert elmaradhat ha rossz az idő...
2010. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Színházteremben lesz a koncert,úgyhogy ez nem gond:)
2010. szept. 28. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes vagy, hogy ennyire gondolsz a szuleidre! Ez mar eleve jol esne szulokent. Szerintem azert tudakold meg, hogy anyukad szereti-e Koncz Zsuzsat. Ezt meg lehet kerdezni valahogy burkolt celzassal. A munkahelyet meg el tudja intezni, ha idoben szol.
2010. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Hát ne mond el, hanem nézd meg mikor melyik nap lesz a koncert aztán csak kérdezd meg, hogy aznap szabadnapjuk van e, vagy van e valami dolguk.


Otthon lesznek e azon a napon.

2010. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyen meglepetés... tehát nézz utána mikor lesz.. milyen nap. ha hétvégén intézd úgy, ohgy otthon legynek mond azt,hogy valami cslaádi progit szertnél...esetleg megszervezhetsz egy cslaádi ebédet akkora a nagival közsön.. s akkor add oda a jgyeket.. akkor már nem mnodhatnak nemet. Jó ötletnek tartom.. s biztoisan örülni fognak neked.
2010. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, nekem is volt hasonló ötletem, sajnos nem vettem meg a jegyeket, mert nem Koncz Zsuzsa volt és egy vagyon.

De az ötlet szerintem nagyon jó, legyen meglepetés (ha esetleg semmi esetre sem tudja anyukád elcserélni a műszakját legfeljebb elmész apukáddal, de azért drukkolok, hogy ráérjen)

2010. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly volt ilyen meglepetésben részem..A felnőtt fiam meglepett minket 2 Jean Michel Jarre koncertjeggyel..

A koncert péntek este 10-kor kezdődött..A pénteki nap amúgy is rövid nap a munkahelyen,és amikor 2 órakor hazaértünk,avval várt minket,hogy készülődjünk mert koncertre megyünk a párommal...Először el sem hittem,de a kezünkbe adta a jegyet..Hát persze,hogy elmentünk,és ezért egy életre hálás vagyok neki..

De ha előre mondja,és úgy,hogy

"arra gondoltam veszek nektek koncertjegyet" valószínű,hogy lebeszéltem volna,és nem mentünk volna el..Azért nem,mert nem igazán szerettem volna,hogy a pénzét rám költse...Így volt jó..

Szerintem csináld azt amit már tanácsoltak..Nézd meg,hogy mikor lesz a koncert.Mielőtt megvennéd a jegyet csak úgy kérdezz rá,hogy azon a napon otthon lesznek-e.Ha kérdezi,hogy miért érdekel ez téged,akkor adj be egy olyan mesét,hogy a barátnőd feljönne hozzátok,vagy bármit..Ha szabad a napjuk akkor vedd meg a jegyeket,és 1-2 nappal előtte ad nekik oda..Meglepetés lesz---

2010. szept. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!