Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a lányod egy...

Mit szólnál ha a lányod egy kis cigánylánnyal barátkozna és hozzátok is felhívná?

Figyelt kérdés

2022. okt. 10. 09:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ, milyenek a szülei, a testvérei. Előbb körülnéznék az ő házuk táján, mert ha a lány aranyos is, egy drogos, erőszakos apa vagy fivér nem jó ajánlólevél, valószínűleg be fognak állítani pénzt kérni ilyen-olyan ürüggyel. Volt osztálytársam cigánylányt vett feleségül, attól fogva pár havonta jöttek ilyen-olyan hazugságokkal pénzt kérni.
2022. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

Semmi kifogásom nem lenne ellene, örülnék, hogy a lányom nem olyan előítéletes és buta, mint sok felnőtt.

Ha bármi probléma lenne, akkor azt a helyzethez mérten kezelném, és ugyanígy tennék akkor is, ha nem cigány barátnőről lenne szó.

2022. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Én egészen konkrétan azt csinálnám hogy felhívnám a cigány kiscsaj szüleit, hogy a gyerekek jóban vannak és meghívta hozzánk az én lányom az övét, aztán pár perc diskurzus után eldönteném hogy a normálisabb fajtából valók-e. Ha igen, tőlem nyugodtan barázkozzanak.
2022. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Jöjjön csak. Először a lány, majd a szülei, aztán majd eldől, hogy milyenek. Már nem azért, de mi köze van a mentalitásához és pillanatnyi viselkedéséhez az, hogy cigány? Szerintem semmi. Az, hogy a sztereotípiáknak nagyon nagy alapja van nem jelenti, hogy mindenkire igaz ;)
2022. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell kockaztatni. A gyerekek naivak (plane manapsag), amit a ciganyok kihasznalhatnak. A magyar szulok meg bedolnek a propagandanak, miszerint a ciganyok csak szegeny elnyomottak. Ember, lattal te mar ciganyt? Hallottad mar oket? Tisztaban vagy vele, hogy mindent provokacionak vesznek? Mert nagyon ugy tunik, hogy itt sokan nem.
2022. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%
Örülnék hogy lett egy barátnője.
2022. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
Nekem általánosban egy cigány lány volt a legjobb barátnőm. A szüleimnek semmi baja nem volt vele. Dolgos, rendes emberek voltak a szülei. Csak azért szakadt meg a kapcsolatunk, mert elköltöztek. Ebből kiindulva, ugyanúgy kezelném a lányt, mintha nem lenne cigány.
2022. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon nem örülnék. Azért mert akad 1-2 kivétel még nem kell álszenteskedni. Kiskoromban nekem is volt egy cigány barátnőm. Anyáék nem örültek,de nem szóltak semmit. Míg be nem járkált csak úgy magától. Jobb az óvatosság!
2022. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Gyerekként engem is hülyített egy cigánylány, hogy milyen jó barátnők vagyunk. A szomszédban segítettek építkezni az apjáék és ő is mindig jött velük. Ügyesen körülnéztek, majd mikor elutaztunk egy hétvégére szépen kirámolták a házunkat. Mindezt úgy, hogy tudták anyám rendőr. Szóval csak óvatosan.
2022. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Általánosban volt egy cigány barátnőm. A szüleim nem örültek neki,de nem tiltottak tőle. Utóbb magam is rájöttem,hogy nem volt jó ötlet,akármilyen normális volt,kijött belőle a vér. Nyolcadik után meg is szakadt a barátság.
2022. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!