Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem ki az atyámfia?

Nekem ki az atyámfia?

Figyelt kérdés
Mármint milyen családi kapcsolatot jelent?
2010. szept. 24. 21:12
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Én nem álomra értettem az "ezotérikus dolgokat". De erről még nem nagyon beszéltem másoknak, mert félek, hogy elmebetegnek néznek, vagy egyszerűen nem hiszik el. Természetesen tiszteletben tartom a szkeptikusok véleményét is. :)
2010. szept. 24. 23:16
 42/47 anonim ***** válasza:
nahh de a kérdéshez visszatérve nem fog történni semmi baj...tudod sokan azért mondják hogy megálmodták előre hogy baj fog történni mert álmodnak valami rosszat után tényleg történik valami de teljesen véletlenül ami úgyis megtörténik ha nem álmodja meg de akkor már tudják arra fogni hogy megálmodta...nahh ez kicsit hülyeség azért.:)
2010. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Egyetértek.:) Valóban könnyű egy rossz álom után bekövetkező bajt az adott álomra fogni, ez nekem is feltűnt. :)
2010. szept. 24. 23:25
 44/47 anonim ***** válasza:
nahh akkor ennyit az álmokról...én lépek megyek aludni..remélem megint a barátnőmről álmodok.:) álmodj te is jókat.csá csá
2010. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:
Szia! :)
2010. szept. 24. 23:34
 46/47 anonim ***** válasza:
Hülyeség,az álmain a tudatlatti vágyaink és már megélt pillanataink mixe,ezt nem kéne komolyan venni,mert csak belebolondulsz,és folyton megnézed majd és beképzeled beis vonzod majd.A gondolat teremtő ereje.
2010. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Ha mindaz megtörténne, amit az álmaimba belemagyaráznak az álomfejtő könyvek és egyéb irományok...!

Talán már a Világegyetem sem létezne!:)

2010. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!