Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a férjemmel?

Mit kezdjek a férjemmel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nincs szexuális életünk,én szeretném de sohasincs kedve:S megcsalni biztos nem csal meg és imád mindennap ha hazaér jól megszeretget meg minden ...de nekem az nem elég szeretnék kielégülni..hogy értessem meg vele hogy ha ezt tovább folytatja én elhagyom. Én szeretem egyébként de tényleg de nem tudom mit kezdjek vele?
2010. szept. 21. 14:39
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Eléggé megoszlanak a vélemények de ugye a többség arra tenné a pénzét hogy megcsal..

Igen a megszeretgetés az alatt azt értem hogy tv alatt is odabújik hozzám sokszor úgy alszunk hogy átölel ...tudom nem ez a lényeg de érzem hogy szeret aminek én örülök is.:)Szóval egyszerűen semmibe sem változott amikor megismertem mintha ugyanugy lennénk csak most szex nélkül.

Én ezért vibrátort nem veszek,bár megemlítem neki:D


Köszi az eddigi hozzászólásokat majd ma este próbálok vmit alakítani:) Én 29 Ő 32

2010. szept. 21. 16:30
 32/36 anonim ***** válasza:

Érdekes vélemények fogalmazódnak meg.

40 feletti férfi vagyok, - és én is aggódom magam miatt.

Nem egoizmusból, - hanem összehasonlítottam a jelenlegi (érthetetlen) hozzáállásomat a szexhez, a párommal megismerkedés időszakában tanúsított szexuális magatartásommal - és meghökkentő a különbség.

Amikor megismertem a páromat, volt, hogy NAPONTA (!) többször (!) "MEGTÁMADTAM", - és nagyon jól elvoltunk.

Most benne sem látom a "tüzet", - és őszintén bevallom, én sem érzem magamat "falu bikája" szerepben...

Magyarázatot pedig nem tudok adni.

Nem is tudom, mikor "támadtam meg" utoljára a Nőt, - és Ő sem utal a hiányára, - igaz, 12 éve élünk együtt.

2010. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Mert lehet hogy nálatok elmúlt a 12 év alatt az a nagy"kellesz" dolog nem ? Persze szereted megértem és ő is szerethet attól még csak már mondjuk azért nincs szex köztetek mert tudod hogy mindig ott van ismered és ez már nem vonz jah és persze a kor ahogy irtad te sem vagy már a "falú bikája."
2010. szept. 21. 16:52
 34/36 anonim ***** válasza:
2010. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
lehet h mégis megcsal,ne legy oj biztos bene,ám beszelges el vele h mégis mi a baj,ha nem vált be hat probalj valmi fantazia dolgot ki talalni lehet h kedwet ka hozzá:-)
2010. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
én vagyok aki a vibrátort írta,az is bevált meg az is főképp,hogy párom féltékeny lett rá és így többet szeretkezünk.nálunk is a kapcsi elején napi 2x szinten ment mindig.mostanában lett ilyen.abban biztos vagyok hogy nem csal meg.
2010. szept. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!