Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a férjemmel?

Mit kezdjek a férjemmel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nincs szexuális életünk,én szeretném de sohasincs kedve:S megcsalni biztos nem csal meg és imád mindennap ha hazaér jól megszeretget meg minden ...de nekem az nem elég szeretnék kielégülni..hogy értessem meg vele hogy ha ezt tovább folytatja én elhagyom. Én szeretem egyébként de tényleg de nem tudom mit kezdjek vele?
2010. szept. 21. 14:39
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
68%

lehet, hogy igazad van, még sosem voltam házas... :)

mindenestre egy ötlet volt csupán... :)


25/f

2010. szept. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
63%

Én is MMAAXX havi 2x kapom meg, hiába próbálok olyanokat csinálni amit nem szoktam. Odaállok elé tök meztelenül, bemegyek hozzá a fürdőbe és ot előtte vetkőzöm, de semmi. Megvárom az ágyban, vagy csak hirtelen leteperem, de általába semmi...

22/L

2010. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem egy egészséges férfi nem havi egy szexet kíván... Szóval lehet,hogy van valakije.Azért,mert időben hazaér,csak egy dolog.Honnan tudod,hogy biztosan dolgozott-e?
2010. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
33%

Ja és mi is most voltunk árilisban 4 évesek, ezek szerint ez a 4. év a egyeseknél a szexmentességet vonzza? Párom decemberben lesz 20.

22/L

2010. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
75%
Velunk ugyanez volt. Most valunk. Sajnos en is naiv voltam es azt hittem csak fardat meg blabla. Hat nem. Evekig volt szeretoje en mamlasz meg turtem es vartam... Nem kellett volna.
2010. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
61%
hát sztem nem normális a dolog.. mi 5éve vygaunk együtt 2 gyerekünk van de heti 2x 3x így is együtt vagyunk. persze van h fáradtak vagyunk,de kívánjuk egymást.. sztem kezdj el te is húzódozni,ásítozni amikor veled van,ha hozzádér menj odébb,egyszóval csináld azt amit ő,vagy kérdezz rá és kérd meg h legyen maximálisan őszinte. ha van valakije azt is mondja meg
2010. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
57%
nem tudom miért de akkor ezek szerint nem ritka eset az ,hogy a pasik nem kívánják a szexet.az én páromat is úgy kell szinte noszogatni,hogy legyen vmi.de akkor ezek szerint kezd átlagossá válni ez a helyzet.én pl vettem egy vibrátort és mikor megtudta mi a helyzet akkor változtatott a dolgokon mondván nehogy egy vacak szarral próbáljam mg helyettesíteni nekem bevált
2010. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerű huszonéves!


nem akarlak kiábrándítani, de egy 19-20 éves fiatal srácnál egyáltalán nem normális a havi 2...

Érdemes nála is kipuhatolni, hogy mi lehet a gond!


25/f

2010. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egész egyszerűen mondd meg neki, hogy neked is vannak igényeid, és szükséged van a kielégülésre. Ha azt mondja fáradt, akkor mondd neki, hogy csak feküdjön a hátára és te meglovagolod.

Tudasd vele, hogy nem csak akkor szexel az ember, ha kedve van hozzá, hanem akkor is, ha a másiknak akar örömet okozni. Aztán majd megjön hozzá a kedve, ha már benne van.

Vagy még azt is mondhatod neki, hogy nem vársz tőle nagy mutatványt, ha annyira fáradt, akkor csak elégítsen ki orálisan... sec perc alatt megvagytok.


A lényeg, hogy éreztesd vele hogy ez neki éppúgy kötelessége mint fordított esetben neked lenne, hiszen csak egymásra számíthattok, egymásnak tettetek esküt és fogadtatok hűséget. Az is a hűség megszegése ha megvonjátok magatokat egymástól huzamosabb ideig (nem szükségszerű okokból).

2010. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
75%

Azt felejtitek el, hogy bizony mindenkinek másmilyen a szexuális étvágya! Most aki, nem nagy ász, attól nem is kell sokat várni. Nálunk az elején minden oké volt, de már mi is ritkán csináljuk. Nálunk az segített, hogy elsírtam magam. Odajött vígasztalni, és szex lett belőle.

Nálunk az lehet a gond, hogy én nő létemre meglehetősen domináns vagyok, és talán nem érzi magát mellettem eléggé férfinak. És amikor ilyen helyzetben látott, ilyen szerencsétlen, kis elesett nőcskének, akkor máris ő volt az "erős férfi"! Nálatok nem így van véetlenül? Azóta gyakran elsírom magam! Ez mindig beválik!

2010. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!