Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a férjemmel?

Mit kezdjek a férjemmel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nincs szexuális életünk,én szeretném de sohasincs kedve:S megcsalni biztos nem csal meg és imád mindennap ha hazaér jól megszeretget meg minden ...de nekem az nem elég szeretnék kielégülni..hogy értessem meg vele hogy ha ezt tovább folytatja én elhagyom. Én szeretem egyébként de tényleg de nem tudom mit kezdjek vele?
2010. szept. 21. 14:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
62%
Én nem hiszem el,hogy van olyan,hogy a párodnak soha nincs kedve... Ott valami más a hiba... Abban meg ne legyél olyan biztos,hogy nem csal meg,bárki meg tudja oldani, és a másiknak fel sem tűnik.Maximum abban,hogy nincs köztük szex.
2010. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
63%
És rávetetted már magad, vagy azt várod, hogy ő kezdeményezzen? Ha kezdeményeztél, mivel rázott le?
2010. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
85%
Le kel ülni vele, és elmondani, amit itt a fórumon. Hogy te több szexre vágysz. Nem kell egyből azt mondani, hogy elhagyod, csak azt, hogy mit szeretnél. Sok sikert!
2010. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Van szex havi 1x.De ugye te sem gondolod komolyan hogy ezzel be kéne érnem? Hát köszönöm szépen 4 évvel ezelőtt kitudta hogy ilyen lesz...
2010. szept. 21. 14:46
 5/36 anonim ***** válasza:
84%

Hány évesek vagytok?


Mindenestre próbálj vele beszélni róla, kipuhatolni, hogy mi lehet a gond, szinte biztos, hogy valamilyen lelki probléma állhat a dolog hátterében.

Ha elzárkózik, vagy kitérő választ ad, próbálj meg új dolgokat belevinni a (nem létező) házaséletetekbe (új ruha, fehérnemű, segédeszköz, póz, helyszín, stb...) Vagy menjetek el nyaralni kettesben egy istenhátamögötti helyre, és ott élvezzétek egymás társaságát! :)


25/f

2010. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
fáradt !!! mindig ez de mondott már olyat is hogy majd holnap lesz ez meg az...
2010. szept. 21. 14:47
 7/36 anonim ***** válasza:
89%

Én is voltam ebben a helyzetben. Én azt csináltam, hogy amikor zuhanyozott odamentem hozzá, és lesmároltam, csak úgy , és akkor elkezdtünk ölelkezni, és már nem számított, hogy csupa víz volt a ruhám...

Mindezt 1 év szexmentes időszak után. Néha érdemes váratlan dolgokkal kísérletezni!

2010. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
67%

*próbálj meg új dolgokat belevinni a (nem létező) házaséletetekbe (új ruha, fehérnemű, segédeszköz, póz, helyszín, stb...)


kiscsillag, ez csak addig működik, amíg amúgy is kívánják egymást a felek

2010. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
61%
Az én párommal sem lehet beszélni. Ő ilyen. Ilyenkor cselekedni kell. Vagy sejtetni vele, hogy másoknak bizony tetszel!
2010. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
igen mondjuk a nyaralás nem rossz vagyis hát egy kis kikapcsolódás .. de nem tudom,mondjuk beégni egyáltalán nem hagyom magam úgy hogy én elkezdem ő mondaná azt hogy nem. Na ilyen nem lehetne nem is volt nem is lesz mert akkor ha nem is én elégülök ki akkor ő. De ez is már milyen rég volt...
2010. szept. 21. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!