Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a férjemmel?

Mit kezdjek a férjemmel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nincs szexuális életünk,én szeretném de sohasincs kedve:S megcsalni biztos nem csal meg és imád mindennap ha hazaér jól megszeretget meg minden ...de nekem az nem elég szeretnék kielégülni..hogy értessem meg vele hogy ha ezt tovább folytatja én elhagyom. Én szeretem egyébként de tényleg de nem tudom mit kezdjek vele?
2010. szept. 21. 14:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
41%
Hány éves a férjed? És te? EGyáltalán nem normális, hogy fáradságra hivatkozik. Ha annyira fáradt mindig, vizsgáltassa ki magát... Szerintem megcsal...
2010. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
44%
jól megszeretget?ez mi?puszikkal elhalmoz?ölelget?lehet azért csinálja csak,hogy ne legyen gyanús....
2010. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
33%
Úgysem szereted igazán, jobban jár, ha megszabadul tőled. Az ilyen álszerelmen alapuló kapcsolatok ennyit érnek. Nincs szex, már hagyod is el.
2010. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
37%

Lehetőségek:

Megcsal, bármennyire elképzelhetetlen.

Nem tart már vonzónak.

Egy egészséges férfi nem havi 1x alar szexelni. de ha mégis és a férjed, akkor meg kutya kötelessége téged kielégiteni, az nem nagy idő, vegye rá a fáradságot!

Ha nem teszi, akkor viszont komoly gond van a házasságotokkal.

Nálunk mindkét irányba működik, hogy ha egyikünk fáradt, de a másik sexet akar, akkor lehet választani a sex, vagy a másik fél orális kielégitése közt (mint házastársi "kötelesség", bár ez igy hülyén hangzik, szivesen csinálja, ezért a párom. Ha nem szivesen csinálja, akkor ott gond van, de komoly).

2010. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
27%
Ez már tényleg kötelesség kedves utolsó!
2010. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
64%
Én egy régi exemmel voltam így. Ő 33 éves volt mikor megismerkedtünk. 4 évig voltunk együtt, az első 1-2 évben volt sex, de nem túl sűrűn, heti 1, max 2 alkalommal. Aztán mikor kezdett ritkulni a dolog (nem miattam) akkor ezt szóvá tettem, de még jobban rontottam a helyzeten. Azt mondta, neki parancsszóra nem megy...pedig inkább viccesen hoztam elő a dolgot. Olyan is volt, hogy "megerőszakoltam" de az sem vált be. Pedig abban a kapcsolatban inkább ő irányított egyébként. A vége szakítás lett, annyira eltávolodtunk egymástól: először testileg, majd érzelmileg is. A végén már olyanok voltunk, mint a testvérek, már csókolózni sem akart, azt mondta nem szeret és nem is tud csókolózni (előtte pedig ment neki). Szerintem egyszerűen arról volt szó, hogy már nem voltam neki izgalmas, nem kívánt és kész.
2010. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
82%
figyeljetek már ide! olyan sokan írkáljátok azt, hogy "ez nem normális, az nem normális" De ugyan ki a fene mondhatná meg, hogy mi a normális és mi nem az?????? NINCS ilyen ember a világon könyörgöm! Mindenki más, mindenkinek más a "normális"!
2010. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, miért, de mostanában állandóan ebbe a kérdésbe botlok. Szerintem ha kíváncsi vagy még több véleményre, írd be a keresőbe, rengetegen ugyanezt kérdezik!Engem is foglalkoztat a téma, nálunk havi 1Xsincs. Nálunk eleinte nem volt rá idő, itt mindig sok feladat volt, amin változtatni akartam (anyós és hasonló ügyek). Így eleinte volt havi 1-2X, ez egyre csökkent, ha valamit csinálni kell (megbeszélni anyjával valamit...stb, vagy fizíkai munka a MI kis családunknak is). Utoljára a gyermekünk megfoganásakor, 3 éve. Amúgy minden rendben (mármint 3-unk közt), nem nagyon értem. Ennyire kevés igénye is lehet valakinek a szexre, de miért pont neki???

Viszont ha nálatok eleinte több szex volt, és ez csökkent le, akkor ott ennek okát javasolnám felkutatni.


15.02. ".az én páromat is úgy kell szinte noszogatni,hogy legyen vmi.de akkor ezek szerint kezd átlagossá válni ez a helyzet.én pl vettem egy vibrátort és mikor megtudta mi a helyzet akkor változtatott a dolgokon mondván nehogy egy vacak szarral próbáljam mg helyettesíteni nekem bevált" - mi vált be? a vibrátor? Mert akkor én is veszek magamnak egyet! :XD Ez a tuti megoldás, lányok, mi mást lehet itt csinálni?

2010. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem normális, bárki bármit mond. Van, hogy valakinek kisebb, kevesebb az igénye, de ez szinte nulla, és szerintem ez is csak a te kedvedért van... lehet, hogy lelki oka van, ha testileg minden ok, egy megoldás van: szexuálpszichológus. Ő az okokat is fel tudja deríteni, és segíteni is tud. ne várjátok meg, amíg ez megöli a szerelmetek. Mondd meg neki, hogy ragaszkodsz ehhez, neki is be kell látnia.
2010. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

15.34-es!


Az illetőnek, aki vibrit vett, azért vált be, mert a párja utána változtatott, hiszen "féltékeny" lett a játékra. Tehát gondolom többször szeretkeztek utána. :-D

2010. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!