Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fizessem ki a rokonaim...

Hogy fizessem ki a rokonaim tartozását?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy tudják, tőlem van a pénz. Nem is szeretném visszakérni.


Az a gond, hogy nem igazán tudják rólam, hogy tehetősebb vagyok (semmi illegális, vagy sötét dolog, mielőtt ezt hinnétek). Nagyon szeretnék nekik segíteni. 4 millió forintról lenne szó, amivel egy magánszemélynek tartoznak.


2022. máj. 10. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem jó ötlet úgy pénzt dobálni hozzájuk, hogy nem ismered az anyagi ügyeiket. Egy dolog, hogy azt mondják, a holt ember vette fel a hitelt, de kedvesnek tűnő emberek is hazudoznak, csak naiv vagy, és ezt nem tudod. Én azt mondom, ne fizesd ki a hitelüket. Ide a bökőt, hogy rövid időn belül új hitelt vesznek fel, ha ezt már nem kell fizetniük.
2022. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
85%
Volt egy jó barátom, aki olyan volt, hogy minden szavát elhittem. Egyszer csak pénzt kért a rezsire, hogy elzárják a közműveket különben, adtam neki. Meg nem tudta adni, merthogy szegény. De üdülni eljárt. Hamar rákapott a pénztárcámra. Pedig nem gondoltam volna róla. Pénzügyekben mindenki hazudik, aki szentnek látszik, az a legjobban. És te döbbenetesen egyszerű lélek vagy, a csalók vágyálma. Pedig ez nem jóság, hanem inkább ostobaság.
2022. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesztik el a házukat, csak el kell adni, nem megvárni az árverezést, kifizetni a bevételből a hitelt, és venni egy kisebb házat.
2022. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
87%
Ha az alaptartozás 4 millió, és olyan régóta nem fizetik, hogy a házukat akarják árverezni, akkor a késedelmi extra kamatokkal az a pénz van már a duplája is. Hiába adod oda minden pénzed, még mindig nem lesznek kinn a vízből, ugyanaz marad a helyzetük.
2022. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
28%
Ez a szerelmed családja?
2022. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
84%

"Ez a szerelmed családja?"

Rokonról van szó (Kérdező írta) és ha valaki ilyen helyzetbe kerül (rokon, nem idegen) annak el lehet hinni, hogy az vette fel a hitelt, aki balesetezett és elhunyt.

2022. máj. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
69%
Hitelfelvételkor nem kötelező életbiztosítást kötni?
2022. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 Kései Sirató ***** válasza:
100%
77-esenek: Nem. Ha lakáshitelt veszel fel, a lakásra kell biztosítást kötnöd, anélkül nem szerződnek a bankok.
2022. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!