Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fizessem ki a rokonaim...

Hogy fizessem ki a rokonaim tartozását?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy tudják, tőlem van a pénz. Nem is szeretném visszakérni.


Az a gond, hogy nem igazán tudják rólam, hogy tehetősebb vagyok (semmi illegális, vagy sötét dolog, mielőtt ezt hinnétek). Nagyon szeretnék nekik segíteni. 4 millió forintról lenne szó, amivel egy magánszemélynek tartoznak.


2022. máj. 10. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem legalább a felnőtt rokont avasd be. Nem kell beavatni az anyagi helyzetedbe, mondd azt hogy régóta spórolsz és kaptál bónuszt a munkahelyeden, és szeretnél segíteni nekik. Valaki írta korábban, hogy jó esetben már gyűjtögetett ő is ahhoz 4 misihez, tehát nem feltétlen kellene az egészet neked fizetned. Ne trükközz olyannal, hogy kikerülöd és nem akarod hogy tudják tőled van a pénz, de ezzel csak a baj lesz. Remélem a postaládába dobást meg sem fontolod. Mi van ha az egyik kamasz gyerek találja meg? Mi van ha el sem mondja hanem "talált pénzként" kezeli? Mi van ha tényleg a rendőrségre viszik el a pénzt a fizetés helyett? Mi van ha félreértelmezik és azt hiszik hogy valaki szivatja őket? Vagy ha sikerül megkerülnöd őket és kifizetni a tartozást, akkor ott lesz bennük a pici para, hogy ki fizethette ki, ő mikor jön majd behajtani a pénzt. Ülj le vele és beszéljétek meg.
2022. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
26%

Mit kell ebből ekkora ügyet csinálni 4 millióról van szó nem 40-ről.

" Adok 4 milliót, nem illegális forrásból van, ne mondjátok el senkinek hogy tőlem van, nem akarom hogy kibeszéljenek " Mit kell ezt bonyolítani?

2022. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy valaki kifizet helyettem valamit, és én csak megvonom a vállam, hogy oké. Elkezdenék nyomozni.
2022. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
19%
#62 Adjál nekem is, lehet elfelejtem, hogy adtál, adjál még! :D
2022. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
12%
Nem lehet egyszerüen bemenni a bankba, ès az ö szàmlàjàra pènzt utalni àlnèven? Esetleg az utalàshoz odaírni, hogy egy jóakarója.
2022. máj. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
19%

Nem fizetném ki, és viszi a bank, stb, így jártak.


Ha most kiperkálod nekik, akkor azt úgy veszik, hogy bármikor! lehúzhatnak. A francokat, a tetteinknek következményeik vannak, ideje megtanulniuk.

2022. máj. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszadó:

Nem ők tehetnek róla, hogy hitel volt, de aki felvette, tragikusan elhunyt balesetben...

2022. máj. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
0%
Ha a hitelfelvevőtől örököltek, és elfogadták az örökséget, akkor ott pénz is volt az adósságon kívül. Abból kéne fizetniük.
2022. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
77%
Ne legyél biztos benne, hogy nincs pénzük, a legtöbb ember panaszkodik a szegénységére, hátha valaki megsajnálja.
2022. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
87%

68!


Van egy ingatlan.

2022. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!