Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fizessem ki a rokonaim...

Hogy fizessem ki a rokonaim tartozását?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy tudják, tőlem van a pénz. Nem is szeretném visszakérni.


Az a gond, hogy nem igazán tudják rólam, hogy tehetősebb vagyok (semmi illegális, vagy sötét dolog, mielőtt ezt hinnétek). Nagyon szeretnék nekik segíteni. 4 millió forintról lenne szó, amivel egy magánszemélynek tartoznak.


2022. máj. 10. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
19%

Fogyatékossággal élő vagyok. Életminőségem javítása szempontjából "jó lenne egy segédeszköz", de ez túl drága. Eladónak sajnálkozva kijelentem, hogy "ejj, nagyon drága ez, nem engedhetem meg magamnak".

Ha pár hónap múlva megvenném, szerinted számon lennék kérve, hogy "nem keres maga annyit!"/"Mi az hogy megvette!"/"Honnan volt, segített valaki vagy máshonnan, azonnal mondja meg!"

Hasonlóan tűnik hihetetlennek hogy aki megkapta, utána nekiáll kérdezősködni.

2022. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
11%
Akkor befizetné bankszámlára és úgy utalná el és a "mi van ha hamis pénz" tézise ekkor már nem állhat fenn.
2022. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
47%

31!


Valóban fogyatékkal élő vagy ezek szerint. Értelmi fogyatekkal.

Az előadó nem ismer téged, naponta több vásárlóval találkozik. A kérdező rokonanak egészen biztosan nem egy vadidegen adott kölcsön négy millát, ergo őt ismerik. Ha végrehajtás kérését tervezi az illető, akkor nyilván volt hivatalos kölcsön szerződés is, ergo az illető q hivatalos dolgokhoz ragaszkodik.

2022. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
17%

32!


Ki fizetné be? Még mindig ismeretlen számodra a penzmosas fogalma?

2022. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
24%

#31 és #32 vagyok. Elég jól ismer az adott kereskedő engem.

Egyébként szeretném jelezni, hogy senkivel sem beszéltem olyan stílusban, mint amilyen stílust velem szemben megengedsz magadnak, senki válaszaira nem reagáltam ilyen módon. Senkit se pontoztam le.

Köszönöm a fogyatékosságommal kapcsolatos gusztustalan sértegetést, nem értelmileg vagyok sérült. Gondolom mindenkit megalázol, aki ellenvéleményen van, de sose bántott.

Kérdezőt megértem, hogy nem kérné vissza a pénzt, át tudom érezni hogy anonim módon segítene és nem lehet tudni jelenleg milyen a kapcsolat, de szeretné elkerülni valamiért a hálálkodó megnyilvánulásokat. A jóérzést szeretné hogy segített.

2022. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
17%

35!


Hogy őszinte legyek, egy pillanatig nem gondoltam rá, hogy komolyan írtad q fogyatékosságot, azt hittem valami hülye példát állítasz vele. Ezért elnézést, de a momdandom marad, ami.

2022. máj. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
16%

Az eredeti kérdés kapcsán kívántam ötleteket adni a Kérdező által felvetett problémára és senkit nem bántottam, minősítettem, az ellenvéleményen lévőket sem.

Lehet olyan helyzet, amikor valakin egy másik ember szeretne segíteni, elkerülve hogy az illető a segítő személy kilétéről tudomást szerezzen, mert nem kívánja, hogy "hálából" tartsák vele a kapcsolatot, mert "ez úgy illik ilyenkor" és nem akar könnyes meghatódottságot se, vagy azt hogy a másik ekkor lekötelezettnek érezze magát vele szemben.

2022. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
0%
A 32. választ valóban meggondolatlanul írtam.
2022. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
23%
Ne fizesd ki, mert vérszemet kapnak és még több tartozást fognak felhalmozni. Ha szereted őket, akkor nem avatkozol bele az ügyeikbe.
2022. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
93%
De 37, azt tessek mar megerteni, hogy nem 10e forintról van szó, hanem milliókról. Névtelenül adva az is megutheti a bokáját, aki kapja.
2022. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!