Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fizessem ki a rokonaim...

Hogy fizessem ki a rokonaim tartozását?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy tudják, tőlem van a pénz. Nem is szeretném visszakérni.


Az a gond, hogy nem igazán tudják rólam, hogy tehetősebb vagyok (semmi illegális, vagy sötét dolog, mielőtt ezt hinnétek). Nagyon szeretnék nekik segíteni. 4 millió forintról lenne szó, amivel egy magánszemélynek tartoznak.


2022. máj. 10. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
94%

Mi lenne, ha úgy adnád kölcsön, hogy csak X év múlva kell elkezdeni visszafizetni?

Lehet akkor majd neked is jól jön.

2022. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: lehet hogy ezen ügy bonyolításával kapcsolatosan az ügyvéd tudna jól segíteni.

Ismertesd azokat az aggodalmakat is neki, amiket itt felvetettek a kommentekben.

2022. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
82%
Mondd azt neki, hogy 4 milliót nyertél a lottón és azt nekik adod. Így a későbbiekben nincs okuk pumpolni.
2022. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem pumpolnának, ezeket a kölcsönöket, hiteleket sem ő/ők vették fel, hanem az apuka anno.

2022. máj. 10. 12:03
 45/78 Kései Sirató ***** válasza:
88%
Hogy döntöttél, kérdező? Beszélsz velük?
2022. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 A kérdező kommentje:

Még nem tudom.

Nyilván akkor központi téma lenne, hogy nekem honnan van ennyi pénzem?

Ezt is szeretném kikerülni, meg a hálálkodást is.


Ha beszélek is, csak az anyukám másod-unokatestvérével, a gyerekeivel nem. Nekem ők nagyon jó barátnőim, nem akarom, hogy később ez téma legyen közöttünk, vagy rosszul érezzék magukat.

2022. máj. 10. 12:15
 47/78 anonim ***** válasza:
81%
Miert, az nem lehet, hogy te ennyit osszesporoltal?
2022. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
30%

Ezért jó ha azt mondod, hogy lottó.

Akkor nem kell szimatolni, izgulni, gyanakodni.

Arra meg ne vegyél mérget, hogy nem pumpolnának.

2022. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
0%
Simán mondhatod, hogy évek óta spórolsz és ennyi épp összejött.
2022. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 anonim ***** válasza:
21%
Én megértem a kérdezőt, valószínűleg híre menne a dolognak, és nekiindulna minden ismerős meg rokon pumpolni. Egyébként volt, hogy én is odaadtam illetőnek az elmaradt rezsi összegét, utólag derült ki, hogy nem azt fizette be, hanem elment nyaralni belőle, mert "az neki kell". Soha többé senkinek egy forintot sem.
2022. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!