Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új életet kellene kezdenem ?

Új életet kellene kezdenem ?

Figyelt kérdés

Angliaba eltunk 11 evig ebbol cegem volt 8 evig.Volt minden porsche szep haz jo kornyeken de egyszeruen o nem akarta feladni a takaritos allasat.Nem akart reszt venni a vallalkozasba mert " tanitonokent nem ez az eletcelja " hogy szabjon, varrjon egy karpitos muhelybe.

Halkan jegyzem meg h inkabb 2 felmuszakos takarito allast valasztotta.(szebb cel valoban)

Juli 25-en 2021 hazakoltoztunk vettem egy hazat kocsit butorokat stb osszesen kb 50 millio Ft ertekbe .

Es teljesult az alma tanithat viszont itt is fel allasba napkozis tanito(alsosoknal)

Es mindezt 240 ezer Ft-ert.

En 6 honapig probaltam magamhoz terni a magyar valosag gyomrosatol hogy a jol meno cegemet a teljesen egyedul felepitett egzisztenciat fel kellett adnom mert 11 ev utan azt mondta " ...en megyek az Aronnal (8eves fiunk) veled vagy nelkuled de megyunk"

...eldontheted h a penz vagy a csaladod a fontos"

6 honap utan miutan a penz ugy fogy mintha azzal tuzelnenk telen arra kenyszerultem hogy ujra kint vagyok es mindent elolrol kezdtem amit nem banok mert en jol erzem magam kint de mar a csaladom nelkul es foleg a kisfiam nelkul ami mindkettonknek nagyon faj,es nagyon nehez.

(Nagyon apas)

Az Aron is szivessen vissza menne amikor valaki vagy akar en is megkerdezem csak a felesegem nem.

Raadasul ujra beinditani egy ceget nehez feladat,aldozatokat kovetel az elejen.pl hogy a muhelybe kell aludnom o erre azt felelte hogy gondoljak erre kalandkent.( nem derogal de amikor meg kint eltunk pl csak a agy matracunk volt 1 millio Ft


Ez kiverte nalam a biztositekot.

A maganiskola evi fel millio .

(Nem az en otletem volta magan iskola sem...)

Es meg mindig csak 4 oraba dolgozik ja a 240-bol sajat autot is akar fenntartani rezsit fizetni...stb

18 eve vagyunk egyutt en 3 nap mulva leszek 38.

Probaltam beszelni vele szepen is rondan is hasztalan,o soha tobbet nem hajlando visszamenni.

A valas is megfordult a fejembe szinte naponta de az Aronnak artanek vele O tokeletes csaladi modelkent latja a helyzetunket.

De en meg belerokkanok fizikailag de foleg mentalisan.

Uj eletet kellene kezdenem?

Kerlek probaljatok meg hasznos tanacsot adni kulturalt atilusban.

Koszonom



2022. ápr. 18. 00:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Azóta ki van tiltva, meg ahogy néztm sok más " történetet " kiírt kérdés kérdezője is, jó eséllyel egy és ugyanaz.
2022. ápr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy tiltás? Nem lehet, hogy ő törölte saját magát?

Majd jön vissza másik névvel, és folytatja :)

2022. ápr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim válasza:
75%

jól elvitázgattatok itt páran egy kamu kérdésen :D

pedagógusként a feleség 4órába keres 240-et, porsche, milliós matrac

angliáról nekem elsők között jut eszembe ferguson, meg a manchester city is, nyilván pont ők voltak az ügyfelek :DD

2022. ápr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
68%

Gyerekedet vidd ki. Ő meg eldönti mit akar.


Azt jól értem, hogy havi 80 órával keres 240et?

2022. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2022. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

Hu már megint ez a kérdés lol.


Am télleg, elváltatok végül?

2022. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!