Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új életet kellene kezdenem ?

Új életet kellene kezdenem ?

Figyelt kérdés

Angliaba eltunk 11 evig ebbol cegem volt 8 evig.Volt minden porsche szep haz jo kornyeken de egyszeruen o nem akarta feladni a takaritos allasat.Nem akart reszt venni a vallalkozasba mert " tanitonokent nem ez az eletcelja " hogy szabjon, varrjon egy karpitos muhelybe.

Halkan jegyzem meg h inkabb 2 felmuszakos takarito allast valasztotta.(szebb cel valoban)

Juli 25-en 2021 hazakoltoztunk vettem egy hazat kocsit butorokat stb osszesen kb 50 millio Ft ertekbe .

Es teljesult az alma tanithat viszont itt is fel allasba napkozis tanito(alsosoknal)

Es mindezt 240 ezer Ft-ert.

En 6 honapig probaltam magamhoz terni a magyar valosag gyomrosatol hogy a jol meno cegemet a teljesen egyedul felepitett egzisztenciat fel kellett adnom mert 11 ev utan azt mondta " ...en megyek az Aronnal (8eves fiunk) veled vagy nelkuled de megyunk"

...eldontheted h a penz vagy a csaladod a fontos"

6 honap utan miutan a penz ugy fogy mintha azzal tuzelnenk telen arra kenyszerultem hogy ujra kint vagyok es mindent elolrol kezdtem amit nem banok mert en jol erzem magam kint de mar a csaladom nelkul es foleg a kisfiam nelkul ami mindkettonknek nagyon faj,es nagyon nehez.

(Nagyon apas)

Az Aron is szivessen vissza menne amikor valaki vagy akar en is megkerdezem csak a felesegem nem.

Raadasul ujra beinditani egy ceget nehez feladat,aldozatokat kovetel az elejen.pl hogy a muhelybe kell aludnom o erre azt felelte hogy gondoljak erre kalandkent.( nem derogal de amikor meg kint eltunk pl csak a agy matracunk volt 1 millio Ft


Ez kiverte nalam a biztositekot.

A maganiskola evi fel millio .

(Nem az en otletem volta magan iskola sem...)

Es meg mindig csak 4 oraba dolgozik ja a 240-bol sajat autot is akar fenntartani rezsit fizetni...stb

18 eve vagyunk egyutt en 3 nap mulva leszek 38.

Probaltam beszelni vele szepen is rondan is hasztalan,o soha tobbet nem hajlando visszamenni.

A valas is megfordult a fejembe szinte naponta de az Aronnak artanek vele O tokeletes csaladi modelkent latja a helyzetunket.

De en meg belerokkanok fizikailag de foleg mentalisan.

Uj eletet kellene kezdenem?

Kerlek probaljatok meg hasznos tanacsot adni kulturalt atilusban.

Koszonom



2022. ápr. 18. 00:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom nem akar azért robotolni hogy alig lásson. Mi értelme van így a csaladnak, gyereknek? A feleséged is dolgozott, meg nevelte a gyereket. Gondolom nem egyedul akart családot vállalni. De melletted kb így érezhette.
2022. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
94%

Exférjem is így gondolkodott, kérdező. Ő is jól keresett, bár 1 milliós matracra nem tellett. Amit én szerettem szívből csinálni, az lóf*sz volt ahhoz képest, hogy őőőő mennyit keres. Hogy én tartottam otthon a frontot 3 gyerek mellett, miközben ő röpködött a világban és nagy pénzeket keresett, az sem számított.

És attól, mert tellett mosogatógépre, 2 autóra, külföldi nyaralásokra, és nem kocsmázott, nem verte a gyereket, nem rugdosta a kutyát, még nem volt családi életünk. Nekem nem volt szerető társam, a gyerekeknek nem volt szerető apjuk.

Tény, hogy pénz volt bőven.

Elváltunk.

2022. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:

42#

A gyerekek hogy viseltek a valast es hany evesek voltak?

2022. ápr. 18. 14:16
 44/66 A kérdező kommentje:

42#

Meg azt szeretnem kerdezni hogy a valas utan te jobban erzed magad minden szempontbol?

Ha nem vagyok tolakodo irhatnal a korulmenyekrol reszletesebben.

2022. ápr. 18. 14:22
 45/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltak már nagyon kicsik, a legfiatalabb is 15 éves. De attól még fájt nekik. Apjuk 1-2 évig még "törődött" velük - elkezdte őket megvásárolni a pénzével -, aztán lelépett és a születésnapjukon se keresi őket.

Ha mégis úgy hozza a sors, és váltok, erre a részére figyelj oda kérlek. Nálunk főleg a fiúgyerek sínylette meg.

2022. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
73%
Már úgyis 11 éves a gyerek, nem annyira kicsi, ha rendszeresen látogatod, havonta, kéthavonta, akkor nem szakad meg vele a kapcsolatod. Amúgy elég valószínű, hogy 14-15 éves korában már nem az anyukája lesz neki fontos, hanem amit ő szeretne, vagyis az, hogy Angliában élhessen. Főleg, hogy te nívósabb életet tudsz majd neki kínálni.
2022. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%

46-os: a gyerek most 8 éves, nem 11. Nem értem hol számít az, ha 14 évesen neki Anglia lesz a fontos. Ezt azért előre nem lehet tudni. Sok víz lefolyik még addig a Dunán. Ha a gyerek az anyával marad, ott az anya szerintem könnyen tudja befolyásolni a gyereket minden téren. Számos családnál tapasztaltam már..

Küldözgetheti haza a drága ajándékokat az apuka, mégsem lesz ott neki, mikor osztozni "kell" vele örömben és bánatban. Nem lesz bensőséges a kapcsolatuk. Míg az anyával igen.

2022. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
91%

A nívósabb élet mit jelent? :) Porsche és drága matrac? Cserébe az apa 7/24-ben dolgozik? Ettől még senki nem lett boldog, az asszony se volt az. Egy bizonyos szint fölött a pénz már nem boldogít. Szerintem (se). És ez nem azt jelenti, hogy ne akarjunk új ruhát, szép lakást, jó kocsit, és nyaralni se menjünk.

Arany középút.

2022. ápr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudod magaddal vinni a gyereket Angliába? Nem ismerem a szabályokat, de egyformán kéne, hogy jogotok legyen a gyerekre. Ha az asszony lelépett vele Mo.-ra, te "csak" mentél velük, hogy ne szakadjon ketté a család, akkor most neked is jogod lenne vinni magaddal Angliába, aztán majd ő megy veletek, ha a gyerekkel akar lenni. Miért kéne, hogy mindig az anyának legyen több joga a gyerekre? Amíg egészen kicsi, érthető, de utána már nem.
2022. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
45%
Már csak azt nem tudom mit fogsz kezdeni angliában a pénzeddel ha visszamész? Se család se barátok se szabadidő. Csak a pénzt felhalmozni, de egy idő után mire költöd?
2022. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!