Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új életet kellene kezdenem ?

Új életet kellene kezdenem ?

Figyelt kérdés

Angliaba eltunk 11 evig ebbol cegem volt 8 evig.Volt minden porsche szep haz jo kornyeken de egyszeruen o nem akarta feladni a takaritos allasat.Nem akart reszt venni a vallalkozasba mert " tanitonokent nem ez az eletcelja " hogy szabjon, varrjon egy karpitos muhelybe.

Halkan jegyzem meg h inkabb 2 felmuszakos takarito allast valasztotta.(szebb cel valoban)

Juli 25-en 2021 hazakoltoztunk vettem egy hazat kocsit butorokat stb osszesen kb 50 millio Ft ertekbe .

Es teljesult az alma tanithat viszont itt is fel allasba napkozis tanito(alsosoknal)

Es mindezt 240 ezer Ft-ert.

En 6 honapig probaltam magamhoz terni a magyar valosag gyomrosatol hogy a jol meno cegemet a teljesen egyedul felepitett egzisztenciat fel kellett adnom mert 11 ev utan azt mondta " ...en megyek az Aronnal (8eves fiunk) veled vagy nelkuled de megyunk"

...eldontheted h a penz vagy a csaladod a fontos"

6 honap utan miutan a penz ugy fogy mintha azzal tuzelnenk telen arra kenyszerultem hogy ujra kint vagyok es mindent elolrol kezdtem amit nem banok mert en jol erzem magam kint de mar a csaladom nelkul es foleg a kisfiam nelkul ami mindkettonknek nagyon faj,es nagyon nehez.

(Nagyon apas)

Az Aron is szivessen vissza menne amikor valaki vagy akar en is megkerdezem csak a felesegem nem.

Raadasul ujra beinditani egy ceget nehez feladat,aldozatokat kovetel az elejen.pl hogy a muhelybe kell aludnom o erre azt felelte hogy gondoljak erre kalandkent.( nem derogal de amikor meg kint eltunk pl csak a agy matracunk volt 1 millio Ft


Ez kiverte nalam a biztositekot.

A maganiskola evi fel millio .

(Nem az en otletem volta magan iskola sem...)

Es meg mindig csak 4 oraba dolgozik ja a 240-bol sajat autot is akar fenntartani rezsit fizetni...stb

18 eve vagyunk egyutt en 3 nap mulva leszek 38.

Probaltam beszelni vele szepen is rondan is hasztalan,o soha tobbet nem hajlando visszamenni.

A valas is megfordult a fejembe szinte naponta de az Aronnak artanek vele O tokeletes csaladi modelkent latja a helyzetunket.

De en meg belerokkanok fizikailag de foleg mentalisan.

Uj eletet kellene kezdenem?

Kerlek probaljatok meg hasznos tanacsot adni kulturalt atilusban.

Koszonom



2022. ápr. 18. 00:10
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
72%
A cégedet nem tudnád áthelyezni Magyarországa? Vagy itt kezdeni egy vállalkozást?
2022. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
92%
Feleség hogy tervezi a jövőt? Ő marad, de te mehetsz vissza a fél milliós tandíjat összelapátolni?
2022. ápr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
84%

1 millió volt csak a matrac, de 6 hónap után kb elfogyott a pénz és vissza kellett menned úgy, hogy a feleséged 4!!! órában megkeresett nettó 240 ezer forintot. És addig te mit csináltál?

Férj és feleség vagytok, te mégis azt írod, hogy VETTED a házatok. Ahha..

2022. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

1 es itt is csinaltam egy kft-t egy probat teszek kulfoldi piacra ,DE ez evekbe kerulhet es egy seggel ket lovat.. abbol csak bukta lesz.

Raadasul a magyar gazdasagi helyzetbe a magyar lakossag nem fogja megfizetni az en araimat .

En kint a nehany Man city jatekosnak,a Ferguson-nak es sok mas nagyon tehetos kliensnek dolgoztam akik egymasnak ajanlottak es meg tobb interior designer-nek stb . Nem is szivessen valtanam le a kuncsaftkoromet a Marika neni sezlony athuzasara .

2022. ápr. 18. 00:29
 5/66 anonim ***** válasza:
85%
OK, de a feleség mit akar? A pénzed kell, de te nem? Menjél vissza, és onnan tejelj őméltóságának?
2022. ápr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

3as megnyugtatlak a penz nem fogyott el .

Emellett 10m ert felujitok es meg maradt boven.

Igen En vettem meg is mondom roviden miert igy van.

Mert amikor kozel 20 eve osszejottunk neki volt egy omladozo haza amit en fullra felujitottam kb 7-7napon keresztul minden ejjel (mert nappal 3 helyen gajaztam)

Mikor kesz lett azt mondta hogy az az ove en 1 taskaval jottem es 1 taskaval mehetek ha ugy dontok.

Ez a kissebbik ok a nagyobbik pedig hogy ha raadasul kozos gyerek van akkor igenis elvarhato hogy a szekeret ketten huzzak nem pedig az egyik megszakad a masiknak meg a minimu is elegseges.

2022. ápr. 18. 00:35
 7/66 A kérdező kommentje:

5os azt erzem. Pedig amikor osszejottunk nem ilyen volt.

Sot pont az ellenkezoje.

Most egy 3eves e-mercim van 10m ert vettem.

Van penzem tankolni de egyetlen egyszer sem mondja h hagyd fizetem vagy lemossa stb.. de jo lenne ha elvinnem dolgozni es erte is mennek ha itthon vagyok.

2022. ápr. 18. 00:39
 8/66 anonim ***** válasza:
79%
Szóval 20 éve szopat..
2022. ápr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

8as kb 8 eve.

Hozzatartozik a tortenethez h 2010 be mentunk ki egy rakas adosaggal kb 30M

Ketten kicsongettuk 2 ev alatt de iszonyat sokat robotoltunk ezert.

Amint minden rendezve lett mintha kikapcsoltak volna egy gombal.

2022. ápr. 18. 00:44
 10/66 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem franciaországban volt multkor, kisértetiesen ugyanez?
2022. ápr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!