Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új életet kellene kezdenem ?

Új életet kellene kezdenem ?

Figyelt kérdés

Angliaba eltunk 11 evig ebbol cegem volt 8 evig.Volt minden porsche szep haz jo kornyeken de egyszeruen o nem akarta feladni a takaritos allasat.Nem akart reszt venni a vallalkozasba mert " tanitonokent nem ez az eletcelja " hogy szabjon, varrjon egy karpitos muhelybe.

Halkan jegyzem meg h inkabb 2 felmuszakos takarito allast valasztotta.(szebb cel valoban)

Juli 25-en 2021 hazakoltoztunk vettem egy hazat kocsit butorokat stb osszesen kb 50 millio Ft ertekbe .

Es teljesult az alma tanithat viszont itt is fel allasba napkozis tanito(alsosoknal)

Es mindezt 240 ezer Ft-ert.

En 6 honapig probaltam magamhoz terni a magyar valosag gyomrosatol hogy a jol meno cegemet a teljesen egyedul felepitett egzisztenciat fel kellett adnom mert 11 ev utan azt mondta " ...en megyek az Aronnal (8eves fiunk) veled vagy nelkuled de megyunk"

...eldontheted h a penz vagy a csaladod a fontos"

6 honap utan miutan a penz ugy fogy mintha azzal tuzelnenk telen arra kenyszerultem hogy ujra kint vagyok es mindent elolrol kezdtem amit nem banok mert en jol erzem magam kint de mar a csaladom nelkul es foleg a kisfiam nelkul ami mindkettonknek nagyon faj,es nagyon nehez.

(Nagyon apas)

Az Aron is szivessen vissza menne amikor valaki vagy akar en is megkerdezem csak a felesegem nem.

Raadasul ujra beinditani egy ceget nehez feladat,aldozatokat kovetel az elejen.pl hogy a muhelybe kell aludnom o erre azt felelte hogy gondoljak erre kalandkent.( nem derogal de amikor meg kint eltunk pl csak a agy matracunk volt 1 millio Ft


Ez kiverte nalam a biztositekot.

A maganiskola evi fel millio .

(Nem az en otletem volta magan iskola sem...)

Es meg mindig csak 4 oraba dolgozik ja a 240-bol sajat autot is akar fenntartani rezsit fizetni...stb

18 eve vagyunk egyutt en 3 nap mulva leszek 38.

Probaltam beszelni vele szepen is rondan is hasztalan,o soha tobbet nem hajlando visszamenni.

A valas is megfordult a fejembe szinte naponta de az Aronnak artanek vele O tokeletes csaladi modelkent latja a helyzetunket.

De en meg belerokkanok fizikailag de foleg mentalisan.

Uj eletet kellene kezdenem?

Kerlek probaljatok meg hasznos tanacsot adni kulturalt atilusban.

Koszonom



2022. ápr. 18. 00:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:

5os .

O utalja angliat O csak tanitani akar, gyerekek kozt, a hetvegen meg vetemenyezni. Nem nem viccelek.

Mielott a 3 aska beszolna nem nezem le azokat akinek van vetemenyese , de kettonknel nagyon elment a perspektiva.

2022. ápr. 18. 00:54
 12/66 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ha franciaorszagba lenne akkor nem pruszkolnek mert egy normalis kocsival par ora es otthon vagy.

Szoval nem .

Nekem ez a masodik kerdesem ezen a platformon mult heten regisztraltam.

Te mit xsinalnal a helyemben?

2022. ápr. 18. 00:57
 13/66 anonim ***** válasza:
93%

"Hármaska" vagyok.. Az írásodból látszik, hogy egyáltalán nem illetek össze. Menjetek külön, mindkettőtöknek az lesz a legjobb.

Nem igazán értem, hogy mi köze van a sztorihoz, hogy hány millióért van matracod meg autód meg tököm tudja még mid. Fellengzős vagy.

Egy autóra kifizetsz tizenmilliót, de a fiadra pl sajnálod a magánsulis pénzt. Én ezt nem tudom követni. Szerintem te sem..

2022. ápr. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:

3aska

Elvesztel a szamok halmazaba.

Olvassd ujra.En elhiszem h valakinek aki nem rendelkezik x oszeggel vagy fonoke van aki morzsat szor annak ez fellengzos duma. De

Az osszegeket azert irtam h lassd hogy nem derogal nekem akar egy muhelybe aludni annak ellenere h korabban mas szinvonalon eltunk mert nem sajnaltam a csaladomtol semmit pont ez a lenyeg.

Es ha mar ugyis megbejegeztel akkor igen akar 10 evre elore kifizetem a maganiskolat leszarom a felesegem otlete volt de fog maradni kenyerre.itt a hangsuly azon van hogy a felesegem nem akar partner lenni abba az eletbe amivel ezt meg lehet teremteni, viszont elvarja az anyagi tamogatast.Nezeteim szerint ez igy nem mukodik.

Szerintem ketten huzzuk a szekeret de a celnal ketten is elvezzuk hiszen mindenki a csaladjaert megtenne mindent nem?

Tudom milyen szegenynek lenni vagy amikor az 1. Hazassagi evfordulodat egy fel szelet szaraz kenyerrel es egy bogre vizzel unnepelni meg milyen 15 km t gyalogolni 3 oras muszakert.stbstb

Ne itelj el ameg nem ismered meg a tortenet hatteret.

2022. ápr. 18. 01:22
 15/66 A kérdező kommentje:

3as de azt is tudom hogy milyen amikor a felesegem 40. Szuletesnapjara 2 limusint rendelni kiberelni egy discot egy ettermet a felesegem gyerekori baratainak es elszallasolni az osszes vendeget a pecsi palatinusba.

Kib..sz..ttul felemelo amikor azt a szemelyt akinek anno igent mondtal egy napon felemelni a kiralynok koze.

Mert ott volt veled amikor csoro voltal ..

2022. ápr. 18. 01:29
 16/66 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen nőt páros lábbal rúgnék ki a helyedben.
2022. ápr. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
65%

Nézd: te magad írtál a kezdetekről is, ami nem volt ugyan rózsás, viszont nekem nő létemre az agyvizem felforrt attól, amikor olvastam, hogy az ő lepusztult kis házát te 3 helyen dolgozva, alvás helyett újítottad fel a saját kezeddel, ő pedig azt mondta, hogy egy táskával érkeztél, annyival is fogsz belőle elmenni, semmi közöd hozzá. :(

Értem , hogy jogilag tényleg más tészta, és különvagyon, stb. Nem ez a lényeg: hanem az elv. Mi van őbenne, ha neked, aki szereti őt, és akit ő is szeret(ett??) , ilyet mond?...

És persze írtad, hogy az adósságaitok rendezése után leeresztett. Annyira elkeserítő. Sajnálom. És nem fair, hogy valakik ilyen hozzáállású férfit ilyen szinten néznek semmibe...tudnék neki olyat mutatni, aki mellett hamar újrainstallálná az agyát.

2022. ápr. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
100%

Mi vagy te milliárdos mert amiket itt le írtál azok tudják megcsinálni vagy egy mese író.

Mert 8 év alatt nem hiszem hogy ennyire gazdag lettél volna .

2022. ápr. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
51%

"Kib..sz..ttul felemelo amikor azt a szemelyt akinek anno igent mondtal egy napon felemelni a kiralynok koze.


Mert ott volt veled amikor csoro voltal .."


Nem hogy osszetenne a ket kezet...

Remelem 10 ev mulva az en ferjem is ezt fogja meselni...🙏🏼

2022. ápr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
100%
Félállásban napközis tanító nettó 240-ért. Aha, hogyne. :D Szerinted, ha ennyit keresnének a tanárok, akkor állna ennyire a bál itthon, mint most?
2022. ápr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!