Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ha nem...

Mit csináljak, hogy ha nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Kezdek belefaradni hogy a családomban olyan vagyok mint egy dzsinn. Mindenkinek kell valami de csak addig kellek amíg megvan/ meglesz. De tőlem szökőevente kérdezik meg mi van velem. Már nem vágyom arra hogy szeressenek csak öt perc nyugira. Gyerekem nincs a párommal együtt élek. Van saját jövedelmem. A lakás az enyém.

2022. ápr. 7. 12:52
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Le a kalappal a párod előtt, hogy nem állított választás elé, hogy vagy letiltod minden platformról az egész rokonságot a francba, vagy keres egy olyan partnert, aki ha kell, leszedi a keresztvizet, konfliktusok ide vagy oda.

Mivel ugyanezt végigküszködtem, meg is mondtam volna neked, hogy vagy leállsz ezzel, de baromi gyorsan, vagy altruistáskodj tovább egyedül.

2022. jún. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem mondj nemet. Ritkítsd a telefonhívásokat. A párodat gondold át, de ha nem megfelelő, akkor keress mást.
2022. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!