Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ha nem...

Mit csináljak, hogy ha nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Kezdek belefaradni hogy a családomban olyan vagyok mint egy dzsinn. Mindenkinek kell valami de csak addig kellek amíg megvan/ meglesz. De tőlem szökőevente kérdezik meg mi van velem. Már nem vágyom arra hogy szeressenek csak öt perc nyugira. Gyerekem nincs a párommal együtt élek. Van saját jövedelmem. A lakás az enyém.

2022. ápr. 7. 12:52
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
De most én sem értem a kérdést, már bocsi. A párod állít fel kívánságlistát? Vagy a családod? De írtad, hogy külön élsz tőlük.....A pároddal most miért akarsz szakítani?? Teljesen zavaros az egész.
2022. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként meg egyszerű a válasz meg kéne beszélni velük. De mivel kevés az info és nem tudni, hogy nem-e családi leszoktatás miatt nem mernek már kérdezni se, és ez az egy amire odafigyelsz, lehet te érted félre, és a kérések is csak ürügyek, hogy tudjanak veled beszélgetést kezdeményezni,hogy hátha egy-egy termék ami téged is érdekel beszélgetés lehetne belőle és családi közös termék, csak nem sikerül ez a próbálkozás, mert te lehet félreérted. Közös programod a családdal mikor volt utoljára, teljes napos, nem egy napos?


Szerintem a legegyszerűbb ha nem itt kérdezed az embereket, hanem szépen megbeszélnéd ezt a családoddal.

2022. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
16%

Nekem az a tippem, hogy a párjával van szinte mindig és a családját alig látja, és a családja már kínjába nem tud mit ki találni csak ezt a jaj ennek örülne, nézd milyen jó, mennyi pénzt sporolna a tésztán a család, bármilyet tudnál készíteni, glutén mentestől kezdve diabetikusat, és nem kéne drágán megvenni, és neked is feltoltenék a tészta készletedet, házi saját készítésű tésztával.


Nekem az a sanda gyanúm, hogy a család így probál valahogy közeledni beszélgetést kezdeményezni.

2022. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Nem alkalmakra kellenek nekik dolgok hanem heti szinten. Valakinél látnak valamit az nekik is kell. Naponta beszélek telefonon anyámmal de messze lakom.
2022. ápr. 7. 13:35
 15/42 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem beszélgetés hogy annyi féle jársz... És kellene nekem egy tesztagep... Olyan mint a Katikae. Várjál küldök képet. Hadd kapjak már egyet úgy akarom....
2022. ápr. 7. 13:38
 16/42 anonim ***** válasza:
100%
15# de, nálatok ez a beszélgetés. De tudod, kettőn áll a vásár.
2022. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

És meddig tart NEM-et mondani nekik?

Vagy egyszerűen csak ne teljesítsd a kívánságokat, aztán majd észreveszik magukat. Ha téged meghat a hisztijük, akkor meg is érdemled.

Azt meg végképp nem értem, hogy a pároddal miért akarsz szakítani? Azért, mert a családod követelőzik?

Szerintem te élvezed, hogy áldozat vagy. Húzd meg a határaidat, ne engedd hogy kihasználjanak és kész.

2022. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, anyám, nekem nincs arra időm/erőm/türelmem, hogy neked tésztagépért kajtassak. Vedd meg a legközelebbi boltban, vagy rendeld meg online. Katika majd segít. Neked is további szép napot"

És telefont letesz.

2022. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
"ha kell valami, ne hívjatok/ne keressetek, csak egyébként".
2022. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Csak fáradt vagyok. Azért akarok vele szakítani mert unom az ígéreteket. Segítek megcsinalni..

Ígéri aztán szarik rá... Akkor nem egyszerűbb egyedül csinálni mindent?

2022. ápr. 7. 13:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!