Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ha nem...

Mit csináljak, hogy ha nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Kezdek belefaradni hogy a családomban olyan vagyok mint egy dzsinn. Mindenkinek kell valami de csak addig kellek amíg megvan/ meglesz. De tőlem szökőevente kérdezik meg mi van velem. Már nem vágyom arra hogy szeressenek csak öt perc nyugira. Gyerekem nincs a párommal együtt élek. Van saját jövedelmem. A lakás az enyém.

2022. ápr. 7. 12:52
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hát akkor passz valami hiányból adódik ez, ez csak pótcselekvés.
2022. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem figyelnek oda. De ahogy írták két esélyes, neked is meg kéne ezt velük beszélned, és a pároddal is. Nem szobalány vagy vagy komornyik vagy cseléd.
2022. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg enkik egyenesen hogy mit gondolsz. lehet megsértődnek de legalább tisztában lesznek a helyzettel.
2022. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
De most akkor a pároddal van bajod, vagy anyáddal?
2022. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Mind a kettővel.
2022. ápr. 7. 21:20
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikálni nem tudsz, azt látom. Most te veszed a cuccot, vagy csak beszerzed és kifizetik? Esetleg csak elfuvarozod a boltba őket?

Párod mit segít vagy mit nem?

Hát sztem játssz süketet. Kell vmi? Jó, vedd meg. Nincs pénz? Nekem sincs, spórolj. Más újság? Nincs, szia.

Lehúzó emberek, majd ha mondanak értelmeset, akkor meghallgatod őket, egyébként viszhall.

2022. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Szállj ki ebből a szerepből. Mondj nemet. Elfáradtál, nem bírod tovább. Mondd, hogy sajnos fáradt vagy, nem bírod tovább.

Majd megoldják máshogy. Minden csoda három napig tart.

2022. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Én fizetem ki én szállítom.
2022. ápr. 8. 19:06
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Mivel dzsinn vagy eljött az ideje a saját kívánságaid teljesítésének.


Sok sikert!

2022. ápr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

"Én fizetem ki én szállítom."


De miért csinálod???? Visszatérve az eredeti kérdésedre, hogy mit tegyél, ha nem bírod tovább - hát hagyd abba. Mi vagy te, Teréz anya? Ha nem tudsz kiállni magadért, akkor mindig ez lesz. Mondj nemet, oszt kész.

2022. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!