Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ha nem...

Mit csináljak, hogy ha nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Kezdek belefaradni hogy a családomban olyan vagyok mint egy dzsinn. Mindenkinek kell valami de csak addig kellek amíg megvan/ meglesz. De tőlem szökőevente kérdezik meg mi van velem. Már nem vágyom arra hogy szeressenek csak öt perc nyugira. Gyerekem nincs a párommal együtt élek. Van saját jövedelmem. A lakás az enyém.

2022. ápr. 7. 12:52
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
66%
Mi a csudának kell neked anyáddal minden nap telefonon beszélni? Felnőtt ember vagy, párkapcsolatban élsz, van munkád, bevételed. Le kell csökkenteni a beszélgetések számát 1-2 hetire, és csak a felszínről csevegni. Mit főztél? Nálatok is esett a hó?
2022. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
86%
Somlóit esetleg?
2022. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Kb ez a tervem kedves utolsó.
2022. ápr. 7. 14:06
 24/42 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan jó szived van,amit ki tudnak használni, magadban mondd,hogy stop,elég,senkinek nem vagyok a vásárlója.
2022. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

"Kell egy tésztagép, Katikának is van"...


- Kérj a Mikulástól/Húsvéti nyuszitól.

- Jaj Anya, nekem meg egy lépegető exkavátor kellene, de nincs rá pénzem, tudsz adni? Csak 100 ezer kéne, légyszi, eskü megadom!

- Lottózz.

- Legyél influencer és kapsz ingyen.

- Mondd meg apának/Öcskösnek/postásnak, majd ő vesz.

- Anya, ez nagyon izgalmas! Hé, láttad hétvégén a Fradi meccset? A Puskás 2 gólt rúgott!

2022. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

De akkor miért nem mondod meg nekik? Szerintem tisztáznod kéne, hogy nem varázsdobozban lakó dzsinn vagy hanem a testvérük, gyerekük.


Ha a párod meg lusta és csak ígérget, akkor mond meg neki, vagy ha te eldöntötted, hogy szakítasz vele, akkor szakíts. Nem ingyen cseléd vagy, hanem a párja.


Tessék megmondani ha valami nem tetszik. De tálald úgy, hogy értsék is.


Amíg otthon laktál akkor is ez volt, vagy ez csak azóta van mióta távol laksz tőlük? Arra nem válaszoltál, hogy mennyi közös programod van a szüleiddel, testvéreddel,vagy testvéreiddel? Testvéreiddel is gyakran beszélsz, vagy csak anyukáddal? Apukáddal?


Ha nem ez volt míg otthon laktál, akkor sanszos, hogy a hiányodat így próbálják pótolni,ami átcsapott egyfajta neki van olyanja a családodnak is kell-be, és nem merik vagy nem tudják, vagy ők maguk sincsenek tisztába vele, hogy hiányzol nekik.


Illetve arra se adtál választ, hogy te jelzed, hogy mire vágysz, minek örülnél? Beszélj velük,mond el hogy neked ez így nehéz, nem vagy ingyen automata.


Mert a másik kihasználása,mind a párod részéről nem szép dolog.

2022. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
És vegyél ki szabit és valósítsd meg, hogy csak tv-zel vagy amihez kedved van,mert szerintem ki vagy égve. Foglalkozz magaddal is ne csak jótékonykodj!
2022. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Amikor otthon laktam akkor is ez volt. A nagyobb ünnepeket együtt töltjük és a párom is ott van.
2022. ápr. 7. 14:40
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
14-es ez pótcselekvés, valaminek a hiánya vagy valakinek a hiánya miatt.
2022. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Mondtam nekik mit szeretnék szülinapomra. Kaptam egy katalógusból rendelt műanyag szeldzsekit. Nem mondtam nekik el hogy kidobtam.
2022. ápr. 7. 14:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!