Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ha nem...

Mit csináljak, hogy ha nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
Kezdek belefaradni hogy a családomban olyan vagyok mint egy dzsinn. Mindenkinek kell valami de csak addig kellek amíg megvan/ meglesz. De tőlem szökőevente kérdezik meg mi van velem. Már nem vágyom arra hogy szeressenek csak öt perc nyugira. Gyerekem nincs a párommal együtt élek. Van saját jövedelmem. A lakás az enyém.

2022. ápr. 7. 12:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha kiállnál magadért? Nem beletörődni kell az ilyen helyzetbe, hanem igenis mondd meg azoknak akik ugráltatnak, hogy nem vagy a rabszolgájuk, oldják meg meguknak.
2022. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Próbáltam akkor jött a mű kedvesség. Aztán a hiszti. Már nem érdekel.
2022. ápr. 7. 13:01
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Szuper, ha már nem érdekel. De valószínűleg még érdekel, ezért a kérdés.

Miben ugráltatnak?

2022. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megkeresnek, kérj tőlük kölcsön, vagy kezdd el őket zaklatni MLM ajánlatokkal. Garantáltan leszállnak rólad.
2022. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Én használt ruhákkal foglalkozom és lakástextillel. Minden hétre van valami extrém kívánság. Ha ez kimerült akkor tesztagépet akarok. Unom már hallgatni. Néha legszívesebben hazajönnek és csak ülnek a Tv előtt. Kb semmit sem csinálnék. Tegnap a párommal is közöltem hogy már a szakítás is megfordult a fejemben.
2022. ápr. 7. 13:10
 6/42 anonim ***** válasza:
94%

"Kezdek belefaradni hogy a családomban olyan vagyok mint egy dzsinn."

:DDD

Ha a családtagom lennél én bírnálak, szóval lehet, hogy a műkedvesség valódi. Persze te látod. Olvass önsegítő könyvet, a határaidat meghúzni nem is olyan egyszerű. Tehát amikor jó is a kapcsolatod a környezeteddel és nem is teszel meg olyat ami neked már sok. Ezt bizony tanulni kell.

2022. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
100%
Mondj nemet, majd megszokják.
2022. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
99%
De minek teljesíted a kívánságokat? Számomra érthetetlen.
2022. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%
8# Mert dörzsölik a hasát.
2022. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Érti valaki a kérdés és kifejtés utáni 5-ös válaszát? Mert felülírja a kérdést és a kifejtést.


Szóval hogyha jól értem ajándékokat kell venned a családtagjaidnak, és ha már a lista teljesult akkor jon a kovetkezo lista? Random bármikor vagy csak névnapra, születésnapra, ünnepekre jelzik neked minek örülnének?


Illetve te jelezted nekik, hogy nem oké vagy te is hogy mikre vágysz?

Kevés az info mert pl. az hogy mindenki nem foglalkozik veled, az abbol is lehet hogy te szoktattad le őket róla, pl. Honnan tudjuk ennyi infobol? Illetve pláne akkor ha érződik hogy mindig a munkával vagy elfoglalva, és mikor hosszabb szabid is van, akkor is csak pár órára nézel el a családodhoz. Mert így is lehet érteni, hogy lehet te szoktattad le őket róla, mert soha nem értél rá. Ha bővebben kifejted nem találgatunk.


De várj ehhez mi köze a szakításnak? A párod is odaadja a saját listáját? Ez így már felülírás.


Vagy csak mondják mit szeretnének, de nem tőled várják és te azt hiszed. Vagy meg is veszed nekik?


Érthetőbben is leírhatnád, mert az 5-ös válaszoddal felülírod a kérdésed mert én kevés info alapján buta vagyok és nem értem, és elkezdem tovább gondolni.

2022. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!