Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a lányod...

Mit szólnál ha a lányod bejelentené hogy kisbabát vár?

Figyelt kérdés
18éves
2010. szept. 11. 20:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%

Én csak annyit szeretnék mondani Neked, hogy én (25 vagyok)

RENGETEGET változtam 18 éves korom óta - ugyanezt látom a többi emberen is körülöttem is és rengeteg érzelmi és környezetváltozás ért, ami saját magam számára például összeegyeztethetetlen azzal az állandósággal, ami egy 18 évesen férjhet menő és gyereket nevelő családanyára várhat.

S itt nem csak a gyerekről van szó, nyilván mindenkiben megvanak (jó esetben) az anyai ösztönök, de az, hogy ugyanazt az embert szeresd, férjként, társként egész életedben, akit 18 évesen megismertél, szerintem arra nagyon kicsi az esély. Az, hogy 3 hónapja jártok, arra nem mondok semmit. Ez olyan kevés, hogy nem is számít időnek.


És a döntés amit hozol, tényeg életre szóló, nem táncolhatsz vissza. Ezért is van szükséged anyukád élettapasztalatára és tanácsára.

2010. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
83%

A gyereket feltudod nevelni de annyira már nem vagy felnött hogy oda álj anyád elé és felnötként válald a felelöséget.

Itt vitatkozol egy rakás vad idegen emberel és húzod az időt hogy ne kelljen döntened, de ha már ott lesz az üvöltő baba nem halogathatod a több ezer ft-os pelenka megvételét.

2010. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
80%

21.35. vagyok .

21.36 első mondata aranyat ér. Gondold át , amit írt!

2010. szept. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
83%

" Szerintem minden anya örül ha unokája születik ha kicsit hamarabb hát hamarabb. "


Engem 38 évesen kiverne a víz ha bejelentené a lányom,hogy terhes..Lehet,hogy egyszer örülnék egy unokának de nem így!!

Ha annyira örülnének az anyukák a kisbabának akkor mond el anyudnak hagy örüljön ő is!!

Az egyik író aki írta,hogy 16 évesen szülte,és nem a szülei nyakára..Annak csak annyit mondanék,hogy ha a sok pelenkát,babaruhát,orvost,és egyéb dolgokat a szülei állták amíg ő iskolapadban ült akkor bizony mégiscsak a szülei nyakára szülte..De jó pont nála,hogy felfogta,hogy anyuka,és igyekezett a lehetőségeihez mérten végig csinálni,vállalni...Ezért minden tiszteletem neki,de nem árt belátnia,hogy mégiscsak a szülőkből élt ő is..

Nos a mai világban amikor a fizetés szinte semmit sem ér,nem minden szülő örül a korán érkezett unokának..Kinek kell + kiadás?Ha te a sok kiadást,lemondást is vállalod,akkor miért félsz megmondani? Hiszen nem kell a szüleid támogatása nem igaz??Hiszen képesek vagytok egyedül is felnevelni..még úgyis hogy nem is ismeritek egymást..3 hónap minden csak nem szoros kapcsolat..

2010. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
51%
Bocsáss meg, kérdező, de Te másra hárítod a felelősséget. Nekem az írásod alapján eléggé éretlennek tűnsz, ha még azt sem mered kimondani, hogy IGEN, HIBÁZTAM.
2010. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
66%

A 16 évesen szült vagyok:

Nem, otthon tanultam esténként, amikor a babám aludt. Nem a suliban voltam. És igen, meg fogom nekik hálálni a sok pelust, a kiságyat, mindent, ha majd lesz állásom, öreg korukba én fogom az ő gondjukat viselni...


18/L

2010. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:
Nem hibáztam semmibe!!!!
2010. szept. 11. 21:49
 38/63 anonim ***** válasza:
43%
Akkor én kérek elnézést.
2010. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
44%
Nincs 100%-os védelem.
2010. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
60%
Engem anyám 18 évesen szült. Bár már férjnél volt és nem a szülei nyakára. Én meg 23 vagyok és itt szomorkodok, hogy az én gyerekemnek már nem lesz olyan jó fiatal anyja. De hát most azért nem csináltatom fel magam. :/
2010. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!