Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a lányod...

Mit szólnál ha a lányod bejelentené hogy kisbabát vár?

Figyelt kérdés
18éves
2010. szept. 11. 20:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
És utolsó éves iskolás vagyok!
2010. szept. 11. 21:04
 12/63 anonim ***** válasza:
85%
Sok választásod nincs, el kell mondanod. De azért gondoltál arra, hogy még ha a barátod ki is áll melletted, miböl fogtok megélni és hol?
2010. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:

Igen ez gond!

Bár a barátoméknál lakhatnánk.Elég jó körülmények között élnek.

És a barátomnak 2éve van az iskolából.

2010. szept. 11. 21:07
 14/63 anonim ***** válasza:
65%

3 hónap együtt járás után már terhes is vagy?

Nos én lányom evvel jönne,akkor nem örülnék neki,és igyekezném rábeszélni az abortuszra,hiszen ez felelőtlenség volt,és ha valaki 3 hónapos kapcsolatban terhes lesz ,az nem megfontolt..

Ha mindenáron ragaszkodik a gyerekéhez akkor rendben,szülje meg..Kényszeríteni nem lehet senkit arra,hogy elvetesse..De ha azt mondaná,hogy az én életem,én testem,és én megtartom,akkor csakis úgy,hogy az ÉN életemet ne változtassa meg! Én nem akarok csecsemőt felnevelni,és nem akarom,hogy újra gyereksírás legyen a házamban..Ha képesnek érzi magát,hogy gyereket szüljön,akkor nevelje is fel az apukával!!Ha a saját életét elcseszi az enyémet még nem kellene..

2010. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
77%
Még élnie kéne. Tanulás, munka, sport, hobby, barátok, stb. Ha tényleg meg akarja tartani a babát, akkor légy mellette!
2010. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
48%
Hát akik azt írták, hogy vinnék abortuszra, azok szégyeljék magukat. Csak is a leányzónak és barátjának/párjának van ebbe beleszólása. Tanácsokat adhatsz, elüllni, leüllhetsz beszélni vele, hogy mik várnak rá ha megtartja, és mik ha nem. De érzelmileg zsarolni, és befolyásolni nem szabad. Én 19 éves vagyok (kismama) anyum is rögtön, menj abortuszra, azzal nem is törődött, hogy mi akarjuk a párommal, és, hogy az anyagiakat is megoldottuk, nem akaszkodunk egyik családra sem. Lakást pl most fogjuk felújítani, egész nyáron ezért dolgoztam. Én például nem tudom megbocsátani édesanyámnak, hogy végig sem halgatott, és csak magával törődött abban a pillanatban. Édesapám, szerencsére teljesen másképp kezelte a helyzet. Ő elmondta mind2 felét a dolgonak. Ugyanis ő is olyan fiatal volt mint én mikor én születtem. Megvallom őszintén mi nagyon örülünk, hogy nem hallgattunk anno anyumra. És annak is, hogy apukámtól érzem az ÉRZELMI támogatást. Egy fityinget sem kértünk se tőle se párom családjától. Ezt csak azért írtam le, mert kedves anyukák, én személy szerint nem tudok édesanyámnak megbocsátani, hogy akkor így kezelte a helyzetett. Valahol megértem, de le akartam vele üllni higgadtan megbeszélni, és elkezdett érzelmileg zsarolni. Vigyázatok :) Mert bár nem ismerem lányaitokat, de nem kívánom senkinek, hogy úgy elhidegüljön édesanyjától mint én.
2010. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
63%
Biztosítanám arról, hogy tőlem ne várjon semmilyen segítséget. Aztán dönthet.
2010. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
76%

úgy érzed leélnéd a sráccal az életed?

úgy érzed, te már érett vagy az anyaságra?

akkor tartsd meg...


de ha rád bízza a döntést, az azt jelenti, hogy ő sincs felkészülve erre, különben határozottan kijelentette volna, hogy akarja vagy nem...

ez nem olyan hogy "nekem mindegy"...


én amondó vagyok, inkább vetesd el, ha még lehet...

2010. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
80%

Azért kíváncsi vagyok,hogy ezt ti hogy gondoljátok?

"odaköltözni a srác szüleihez,mert ők jómódúak"..

Szerinted ők mennyire örülnének ennek? Elképzelhető,hogy a hátuk közepére sem vágynak egy csecsemőre..Nem beszélve anyukádról is.Mi van ha ő is annak örül,hogy végre nagy lettél,és nem kisbaba..erre te rögtön csinálsz egy gyereket valaki nyakába...

Ha meg odaköltözöl valamelyik szülőhöz akkor meg jön a következő kérdés:

Mit tegyek anyósommal/anyámmal mert kikészítenek ,hogy mindig beleszólnak a gyereknevelésbe??

2010. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim válasza:
33%
nem udom, de én még csak 12vok, de nekem mindig szörnyű volt amikor az abortuszról hallottam. Ez nagyjból egyenlő a gyilkolással! bár sztem naagyon jó lehet terhesnek lenni! amikor elkezd rugdosni meg minden...az olyan kedves.. naszóval sztem mond meg anyukádnak, és mondd el hogy te mit szerenél. abortusz, vagy megszülöd a SAJÁT gyermeked... szerintem az utóbi jobb lenne
2010. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!