Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom testvére nem ismeri a...

Párom testvére nem ismeri a privát szférát?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztem a páromhoz, ikerházban lakik, másik oldalon a testvérével (fiú). A kert bár közös (bár csak én és a párom tartjuk rendben), mi csináltunk magunknak egy szép kiülős részt, ami KÖZVETLEN a bejárati ajtónk és a hálószoba ablak mellett van. Ahogy egy kicsit is jobb, naposabb idő van, párom testvére és a barátnője oda ülnek le/állnak ki kávézni, cigizni, beszélni. Sajnos eljutottam oda, hogy rettenetesen zavar, frusztrál a helyzet, úgy érzem, teljesen megszűnt a privát szférám. Nem tudok egy bugyiban jönni-menni a szobában, csak ha be van húzva a sötétítő, kinyitnám az ablakot szellőztetni, akkor is ott vannak 30 centire, ha billentve van reggel az ablak akkor az ő beszédjükre ébredünk. Ha reggel a kómás fejemmel kiülnék kávézni, akkor velük kell jópofiznom, úgyhogy már egyáltalán nem is megyek ki.

Nem merem páromnak sem mondani, elvégre az "övéké" a ház, de én nagyon kényelmetlenül érzem magam.

Őt kevésbé zavarja a dolog, pasi is, meg a tesója is, ha egy szál p*csben látja, őt nem igazán hatja meg a dolog.

Igazából a testvérét nem értem, hogy ő nem érzi, hogy ez a viselkedés zavaró? Vagy a legjobb lenne a kerek-perec megmondanám nekik?


2022. febr. 16. 02:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen igazad van kérdező!

Nekem is az a normális ha másokat nem zavarok.Van bennem ennyi tapintat:D

Más nem tudom ezt hogy nem érti,érzi?

2022. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
67%
Jelöljetek ki az udvaron egy részt és ott legyen a kiülő. Ami kb egyenlő távolságra van mindkét bejárattól. És akkor ha nagyon meg akarnának sértődni mondhatod, hogy csak egyenlően központi helyre akartad hogy ne a ti térfeleteken legyen.
2022. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
73%

És igen, szerintem is kissé pofátlan dolog másnak a cuccát allando jelleggel sajátként használni, főleg, ha az ő térfelén van.

Pláne beállni dumálni másnak az ablaka alá.

2022. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
23%
Költözzetek a te házadba, probléma megoldva:-)
2022. febr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
77%

" vagyok annyira lelkis, hogy nem szívesen bántom meg a páromat,"



Hát ha ezt ő bántásként fogja fel, akkor sok minden egyéb sem stimmel nálatok! Ha meg sem próbálod elmondani neki, SOHA nem tudod meg, hogy mi a véleménye...


Ha csak magadban puffogsz, a saját lelkedet teszed tönkre vele....

2022. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
47%

Én szimplán elküldeném őket a büdös francba, hogy "ez a mi kiülőnk, nektek is van ugyanekkora helyetek, csináljatok magatoknak, de itt engem zavartok, így lesztek szívesek nem itt kávézni meg röhögcsélni".

Ha elengedik a fülük mellett, akkor második alkalomtól fogva lehet egyre alpáribb stílusban, és/vagy magadat nem feszélyezve, fehérneműben, kellemes viseletben "rájuk teríteni", azaz kivinni a te kávédat, reggelidet, azt nyugodtan elfogyasztani, és beszólni. hogy "dezső, vidd már innen a cigidet mert zavar", stb.

Szóval látványosan kiutálni őket onnan.

Hiába nincs benne pénzed -de munkád viszont igen. Jogod van nem elviselni őket az ablakod alatt minden reggel.

Húzzanak csak a saját "térfelükre".

2022. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
9%
Ezeknél a fos ikerházaknál még a panel is jobb.
2022. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedbe befűzném a testvérét is, összeköltözni 4 en és probléma megoldva. Nem kell szégyenlősködni
2022. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
8%
68as, a testvér meg mondhatja hogy csajszikám, ez meg a mi házunk takarodjál
2022. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerű, mondd meg nekik egy reggel, menj ki szépen hozzájuk, hogy tudjátok ez itt egy HÁLÓSZOBA, aminek az ablaka előtt álltok, nyomatékkal a hangodban, gondolom nem kell mondani, hogy mit jelent ez, privát dolgok is történnek ott, nem szeretném, ha a mi ablakunk alatt lennétek. Sem reggelente, sem más napszakban. Külön háztartásban élünk, minden külön van, ezzel éreztetve, hogy a kert azon része meg a kerti bútor is a tiétek, de ezt ki is mondhatod akár, hogy az ott a ti részetek kerti bútorostul együtt.
2022. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!