Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom testvére nem ismeri a...

Párom testvére nem ismeri a privát szférát?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztem a páromhoz, ikerházban lakik, másik oldalon a testvérével (fiú). A kert bár közös (bár csak én és a párom tartjuk rendben), mi csináltunk magunknak egy szép kiülős részt, ami KÖZVETLEN a bejárati ajtónk és a hálószoba ablak mellett van. Ahogy egy kicsit is jobb, naposabb idő van, párom testvére és a barátnője oda ülnek le/állnak ki kávézni, cigizni, beszélni. Sajnos eljutottam oda, hogy rettenetesen zavar, frusztrál a helyzet, úgy érzem, teljesen megszűnt a privát szférám. Nem tudok egy bugyiban jönni-menni a szobában, csak ha be van húzva a sötétítő, kinyitnám az ablakot szellőztetni, akkor is ott vannak 30 centire, ha billentve van reggel az ablak akkor az ő beszédjükre ébredünk. Ha reggel a kómás fejemmel kiülnék kávézni, akkor velük kell jópofiznom, úgyhogy már egyáltalán nem is megyek ki.

Nem merem páromnak sem mondani, elvégre az "övéké" a ház, de én nagyon kényelmetlenül érzem magam.

Őt kevésbé zavarja a dolog, pasi is, meg a tesója is, ha egy szál p*csben látja, őt nem igazán hatja meg a dolog.

Igazából a testvérét nem értem, hogy ő nem érzi, hogy ez a viselkedés zavaró? Vagy a legjobb lenne a kerek-perec megmondanám nekik?


2022. febr. 16. 02:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
64%
Látom, pár nagyonhülye azért szépen lepontozta azokat, akiket ez a helyzet zavarna.
2022. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
85%

"Nem pedig lobogtatom a tulajdoni lapot, mondván, hogy "Neked itt kuss a neved, minden az enyém!".


45-ös, igen, normáliséknál ez így van.

A gyakorira járók 98 százalékánál pedig a tulajdonlap és a kuss van.

2022. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, száz szónak is egy a vége, attól, hogy sokan írtuk, hogy minket nagyon zavarna, még nem oldódik meg a helyzeted.

Első körben beszélj a pároddal a dologról. Látni fogod, hogy reagál, mit lép. Ha nem tartja problémának, az azt is jelenti, hogy sz...rik a gondjaidra, ez is egy infó a párkapcsolatot illetően.

Aztán majd meglátod, mit lépsz. Én biztos, hogy nem vállalnám be így a kapcsolatot, mert előbb-utóbb ez meg fogja mérgezni, szóval éveket nem pazarolnék el. Nálam sarkalatos pont, hogy nyugalmam legyen.

2022. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
64%

Megint egy eltűnt kérdező, aki nem válaszol semmilyen viszontkérdésre, tisztázó körülményre?


:((

2022. febr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 Fárasztó96 ***** válasza:
39%
#54 nekem is ez tünt fel... Valameddig jelen volt, majd eltünt... Vajon tényleg érdekelte mások tanácsa vagy már belesz...rik az egészbe?
2022. febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
79%

Esetleg van más dolga is és nem ér rá mindig reagálni?

Netalántán dolgozik?:D

Ha troll volna akkor hülyeségeket írt volna vagy abszolút nem is reagált volna

2022. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is, simán dolgozhat, vagy kertészkedhet, bármi lehet, nem baszódik napi 0-24-ben a neten.
2022. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
86%
Éjjel fél 3-kor írta ki ...
2022. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
24%
A jó hír, hogy ők is csinalnak egyet mellé, akkor is fellebredsza a hangra
2022. febr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg kommentet, volt egy jópár, ami igen hasznos volt.

Odaköltözésem előtt együtt, ketten újítottuk fel a házat (persze csak a mi részünket) kívülről, belülről, mert együtt képzeljük el a jövőnket. Nem gondolnám, hogy semmilyen jogom nem lenne csak azért, mert papíron nem az én nevemen van. Ők már évek óta ott laknak, egészen addig kerti bútor sem volt, míg nem költöztem oda. Tesónak lenne lehetősége sajátot "csinálni" az ő részén, de őt ennyire azért nem izgatja a dolog.

Tudom, hogy nem a legjobb itt tanácsot kérni, de sajnos, nem sajnos, vagyok annyira lelkis, hogy nem szívesen bántom meg a páromat, persze ha nincs más mód, akkor egészen biztosan meg fogom neki mondani. Sőt, azt is elképzelem, hogy teljesen normálisan fognak reagálni, mint ahogy többen is írták. Bízom benne! :)

A postás meg elég érdekesen kopogna a bejárati ajtón, mert az a kapun belül van, akkor valószínűleg már át is mászott a kerítésen :D

(Igen, eddig dolgoztam, elnézést, ha valakit ennyire zavart az eltűnésem...)

Maga a kérdés csak arra irányult, hogy ezek szerint van, akinek nem tűnik fel, hogy kissé tapintatlan. Lehet, sőt, biztos, hogy én teljesen máshogy nevelkedtem, nekünk mindig meghagyták a privát terünket, kopogtak, ha benyitottak, hangosan szóltak ha hazaértek stb.

2022. febr. 16. 16:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!