Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 3 gyerekes...

Szerintetek egy 3 gyerekes család + kutya mennyi pénzt kell, hogy költsön csak étkezésre havonta?

Figyelt kérdés
A többi kiadást (illatszer, ruhák, kultúra, utazás, kocsi stb.) nem számítva? Szerintetek napi 10.000 forint nagyon kevés?

2022. febr. 10. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:
Nálunk 40 ezer az 2 átlagos bevásárlás… 👀
2022. febr. 21. 20:42
 42/61 anonim ***** válasza:
100%
39 Tehát akkor egy fő napi ételére kb 300-350 Ft jut egy hónapban.Hogy a francba ennétek már húst ennyi pénzből?
2022. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
17%
#42, úgy hogy tartunk tojó csirkét, kacsát, libát. Keltetünk is állatokat, főleg csirkét, de azt idő vágósúlyra nevelni, így időnként csak csirkemellet veszünk és disznóhúst, halat.
2022. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
95%

Csak kibújt a szög a zsákból! 😅😅😅

A magadfajta válaszolók miatt születnek ezek a kérdések! Hogy vagy képes ekkorát hazudni, hogy ti "csak" ennyit költötök?

A takarmány, nevelőtáp, állatorvos tán ingyen van?

És a naposcsirke? Vagy az ólat a hangyák hordták össze ingyér?

A keltetőt lottón nyertétek? És az áram?

Na és a fagyasztó láda? Esetleg napelemes?


Elárulom, ti nem 40-et költötök kajára. És kérlek, ne hirdesd ezt többet, főleg mostanság, amikor a takarmány árak az egekben, a H1n1 miatt baromfi 100-ait kell levágni.

2022. febr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
94%
44 Ő ugyanannyit költ így húsra, tojásra mintha a boltban venné, csak így rengeteg munkája van vele és ő nevelte.Szánalmasak az ilyen szégyentelenül hazug emberek.
2022. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
17%
#44, te nem vagy normális, tipikus frusztrált és fingod nincs az életről, csak a szobából osztod az észt! Hogy jön a havi kajaösszeghez hogy fagyasztó láda van, keltető vagy takarmány? Elárulom 5 ezerért veszek 1 mázsa búzát és ugyanennyiért kukoricát. Az meg hogy madárinfluenza? Túl sok híradót nézel. Én miért vágjam le és dobjam el az állatokat, ha madárinfluenza van? Az én állataim egészségesek és csak itthoni fogyasztásra van, nem adom el, így állatorvosra sincs szükség.
2022. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
18%
#45, te se vagy épp eszű, nevelj állatot és rájössz hogy mennyire nagy a különbség a te költésed és az enyém között. Nekem ha tojás kell kimegyek az ólba. 50 Ft egy db tojás és a csirke megeszi a konyhai maradékot, ugyanúgy a kacsa, liba is. Látszik hogy panellakók vagytok és csak állatkertben láttok állatokat.
2022. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
94%
47 Neveltünk már, egyáltalán nem olyan olcsó, mint ahogy állítod.
2022. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
100%
47 50 Ftra jön ki egy darab otthoni tojás? Ha jó helyen vásárolsz annyiért a piacon és a boltban is kapsz.
2022. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
95%

#47 tanyán élünk kedves válaszoló. #44 vagyok.


Azt megnézném, hogy hol tudsz venni 1 mázsa kukoricát 5000-ért.


A szomszéd tanyán a 100 pulykát simán le kellett vágni a télen a gazdának. Te hol élsz?

Ezzel arra utaltam, hogy bármikor elviheti a dögvész, tehát kockázatos állatot tartani. Ezért nem tartunk már mi sem, de bőven képben vagyok. Itt Szabolcsban a télen malac dömping volt a hirdetésekben, mindenki szabadulni akart tőle, mivel a takarmány árak duplájára emelkedtek.

Itt azért nyílt ki a bicska sokunk nevében, mert azt állítod, 0 forintba kerül jószágot tartani. Ami egyszerűen HAZUGSÁG.


A fagyasztó láda úgy pluszba költség, ha nem tartanál állatot, nem kéne venni. Számol ki, az árából és az áramból mennyi kaját tudnál venni?

2022. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!