Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 3 gyerekes...

Szerintetek egy 3 gyerekes család + kutya mennyi pénzt kell, hogy költsön csak étkezésre havonta?

Figyelt kérdés
A többi kiadást (illatszer, ruhák, kultúra, utazás, kocsi stb.) nem számítva? Szerintetek napi 10.000 forint nagyon kevés?

2022. febr. 10. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
93%

Tegnap beugrottam a boltba. 3 banán, áfonya, két kifli, apróságok még és 5 rongy. Egymagamra. Akkor miről beszélünk?

Aldi

2022. febr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem mindegy, hogy a kutya egy csivava vagy egy malamut. Szerintem 10 ezer elégnek kell lennie naponta.
2022. febr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
78%

durván havi átlag 80-100e között mozog az étkezésre fordított összeg

ebben benne van az iskolai étkezés lévén az is étel amit kifizetsz


a gyerekeknek sok gyümölcs, a nyáron vagy szezonban vásárolt feldolgozni való gyümi és zöldség (lekvár szörp fűszerek zöldségek fagyasztóba)meg hasonló dolgok

2022. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim válasza:
73%
Nekünk 210 körül van a havi összeg, 3 gyerekkel, de kicsik. Ez 7ezer/napra jön ki. Lehetne jobban spórolnunk...
2022. febr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
54%
21: ez azért túlzás, hogy az ezer forintnyi konkrétum mellett akkor 4e ft csak "apróságokra" elmegy.....
2022. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
88%

"Ha napi 10 ezerből étkeznek, akkor gondolom állandóan rendelnek, és csak a kaviár meg a sushi megy, vagy nem tudom."

Hát sushizni egy 5 tagú család nem nagyon megy 10 ezer forintból...


Szerintem átlagos, ha azt nézem, hogy én, egyedül, gyerekként (16 vagyok) mennyit költök el egy nap.

2022. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
97%

Mi ketten élünk és van egy macskánk.

Minden hónapba vagy kéthavonta (mikor miből mennyit veszünk) tartunk egy nagyobb bevásárlást ami 15 ezer körül jön ki..

De így is van olyan nap ,hogy elmegy egy 10ezer a boltba pedig egyikünknek sincs semmilyen étel allergiája.

Nagyon felmentek az árak pl egy fél kg kenyér 340 Ft ami nálunk egy nap el is fogy.

Ma például egy szülinapi sütéshez és főzésre (ami két napig elég) vásároltam be úgy ,hogy itthon a 80% meg volt hozzá még is majdnem 5 ezret ott hagytam..

2022. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
97%

Egyáltalán nem sok a napi 10 ezer.

Így kimondva tűnik soknak, főleg azoknak, akik egyedül élnek. De ha elosztod 5 fővel, plusz a nagytestű kutya, akkor napi 2000/fő, csak az ember. Azaz egy hónapban 60 ezer/fő.


Aki ebből kevesebből hozza ki, az vagy kisétkű, vagy minden hétvégén anyósnál ebédel, vagy nagyi ellátja hússal, mert disznót/baromfit tart. Az a tapasztalatom, hogy ezeket az információkat sokan elhallgatják, vagy azért, mert annyira természetes, vagy azért, hogy milyen ügyesnek látszanak, hogy bezzeg, ők havi 20 ezerből megoldják az étkezést! Ja, mert csak pékárut meg kávét vesz. Úgy könnyű.

2022. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
15%
Itt nagyon sokan fel akarnak vágni azzal, hogy több 100 ezret költenek kajára havonta, jah, persze, azért is lát az ember annyi gebe embert az utcán vagy bárhol. Arc nélkül könnyű kamuzni, erről ennyit. 😂😂
2022. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
84%

29# Ne haragudj, de az egyik legelhízottabb nemzet vagyunk, és nézd meg mekkora vásárlásokat csinálnak az emberek. Tele kosarakkal, 30-40ezreket fizetnek, na mindegy,


A 28 nagyon jól leírta!!!


Nem tudom te melyik bolygón élsz, jó neked ha te ingyen kapod a boltba az élelmiszert, gondolom anyád ingyen etet, így azt se tudod mennyibe kerül egy liter laktózmentes normális nem felvizezett tej.

2022. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!