Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 3 gyerekes...

Szerintetek egy 3 gyerekes család + kutya mennyi pénzt kell, hogy költsön csak étkezésre havonta?

Figyelt kérdés
A többi kiadást (illatszer, ruhák, kultúra, utazás, kocsi stb.) nem számítva? Szerintetek napi 10.000 forint nagyon kevés?

2022. febr. 10. 20:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
83%

Nem mintha vékonynak maradni nem lenne drága dolog (egészséges kereteken belül persze).

Láttad mostanában mennyibe kerül pl az aldiban 30 deka fürtös koktélparadicsom? (1200ft) :D drágább mint fél kiló zsírszegény darálthús…(999 ft) egyetlen darab kígyóubi is 400-450 ft. A kedvenc pékségemben a kilós fehér kenyér 455. A speckóbb kenyerekből 6-700Ft fél kiló.

Én pl nem vagyok túl nagy édességes de a kedvenc ritter sport csokim is közelíti a 700ft-ot és lassan a legsilányabb ütött-nyomott alma is ugyan annyiba kerül mint a szebbek.


Anyósom nagyjából ágyhoz kötött, fogalma sincs mi mennyibe kerül. A múltkor vittünk neki egy füstölt csülköt amire rá volt ragasztva az ára, és teljesen el volt hűlve hogy mennyire drága, hát még amikor megtudta, hogy féláron volt és a real ára ennek a duplája.


Mi ketten vagyunk plusz egy kisebb testű kutya, heti 30-40 ezret költünk élelmiszerre, de tény, hogy ha én minden nap egy liter smoothiet akarok csinálni 5 féle gyümölcsből akkor azt is fogok. Az élelmiszerből nem engedek, inkább off a hétvégi mozi.

2022. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
0%

"Nem tudom te melyik bolygón élsz, jó neked ha te ingyen kapod a boltba az élelmiszert, gondolom anyád ingyen etet, így azt se tudod mennyibe kerül egy liter laktózmentes normális nem felvizezett tej."


Bocs, de házi tejet veszek, amiből egy 260 Ft és nem anyám etett engem, nem tudom te ezt, honnan veszed.


"Tele kosarakkal, 30-40ezreket fizetnek." Jah, azt is hitelből oldják meg. 😂😂

2022. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
85%

Élelmiszert nem lehet hetente hitelből venni, vagy ezt hogy képzelted? :D felrántják a 10 millió babavárót és évekig abból vesznek kaját? Ezeket vissza is kell fizetni szóval nem

túl logikus.

2022. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:
33. Lehet hitelből venni ételt – hitelkártyára. Én is estem már ebbe a hibába nem egyszer.
2022. febr. 11. 18:37
 35/61 anonim ***** válasza:
100%
Lehet néha néha de a hitelkártya keret se végtelen és havonta törlesztgetni kell. Szóval lehet rosszul fogalmaztam, de szerintem nem lehet hetente hitelből vásárolni az élelmiszert.
2022. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
10%
Próbáljuk minimálisra venni a költést, nem költünk prémium márkákra, pl tejföl, kefír, vaj mindenből az olcsóbb. Veszünk disznó, csirkehúst, halat és azt főzzük egész hónapban, így a napi költés csak a kenyér, tej. Minden összevetve 40 ezerből megvan, tisztálkodási szerek plusz 10 ezer. 3-an vagyunk.
2022. febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
93%

#36 és mit kaptok anyóstól?

Szép kártyát beleszamoltad?

Fejenként 40 ezer?

2022. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
91%
Havi 40e három főre a kaja? Ne viccelj már.
2022. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
11%
40 ezerből a kaja és mosószer, de van olyan hónap hogy több húst veszünk, olyankor több mint 40. Nincsenek nagyszülők és egyéb segítség. Nem eszünk minden este rendelt pizzát, sőt soha nem rendelünk, mert nem tehetjük meg.
2022. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
18%
#37, te eléggé okos lehetsz, hárman vagyunk és nem fejenként 40 ezer a kaja.
2022. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!